Viešnios pakviestos ragauti... juvelyrikos

Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-29 19:37
 Antradienio vakarą Vilniuje, Juvelyrikos namuose „v2o“, buvo surengta degustacija, tačiau ne gardumynų, o juvelyrikos dirbinių. „Juvelyrikos degustacija“ – šventė tokiu pavadinimu surengta tam, kad į juvelyrikos pasaulį būtų galima pažvelgti kitu kampu – ne tik kaip į aksesuarus, bet ir kaip į meną.

Toks „ragavimas“ jau tampa tradicija – rengiamas antri metai. Juvelyrikos namų komanda pakviečia žinomas Lietuvos verslo, politikos ir pramogų pasaulio atstoves.

Kodėl tai įdomu? Autorinė juvelyrika – tai išskirtiniai, aukščiausios kokybės juvelyrikos dirbiniai, kuriems autoriai, galvodami apie kiekvieną detalę, skiria ypatingą dėmesį. „Juvelyrikos degustacijų“ metu pristatomi keli autoriai, kurių darbai atitinka degustacijos temą.

Svečiai supažindinami su atrinktais kiekvieno pristatomo autoriaus kūriniais, atskleidžiama, kokias istorijas ar paslaptis jie slepia. Be to, pristatomos ir technologinės papuošalų gamybos detalės, dalijamasi žiniomis apie tauriuosius metalus, brangakmenius, jų charakteristikas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai