Viešas Andriaus Mamontovo kvietimas prisijungti prie Gatvės muzikos dienos

Andrius Mamontovas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-09 14:55
Sekmadienį Gatvės muzikos dienos iniciatorius Andrius Mamontovas išplatino pranešimą trimis kalbomis – lietuvių, rusų ir anglų – kviečiantį prisijungti prie šiais metais vykstančio renginio gegužės 17 dieną.

„Visiems geros valios žmonėms Rusijoje, Ukrainoje ir ne tik.

Kiekvienais metais, trečią gegužės šeštadienį, Lietuvoje vyksta Gatvės muzikos diena. Tūkstančiai žmonių išsineša į gatves savo muzikos instrumentus, daugiau nei 50-yje Lietuvos miestų. Jie užpildo gatves muzika, gera nuotaika ir pozityvia energija.

Gatvės muzikos diena visada šiek tiek primena mūsų „Dainuojančią revoliuciją“, kuri vyko 80-ųjų pabaigoje, kada mes taikiu būdu išsikovojome savo nepriklausomybę.

Prie Gatvės muzikos dienos taip pat prisijungė ir Minskas, Ryga, Tbilisis, Batumis, šiemet Haga ir visi pasaulio kampeliai, kuriuose gali sutikti lietuvių. Šiemet (2014) Gatvės muzikos diena įvyks gegužės 17-ą dieną.

Tai yra privati iniciatyva, kurią vykdo paprasti žmonės, vedami geros valios. Jokios politinės ar valdžios institucijos nestovi už šios šventės rengėjų. Kviečiame visus prisijungti!

Muzika sumažina agresiją ir leidžia skirtingiems žmonėms rasti bendrą kalbą. Nesvarbu ar jūs profesionalas ar mėgėjas, ar grojate iš natų ar mokate tik kelis akordus, ar jūsų repertuaras didelis ar tai tik viena daina. Svarbu – tik gera valia ir noras gyventi taikoje.

Prisijunkite prie Gatvės Muzikos Dienos 2014-ųjų metų gegužės 17-ą dieną,“ – kvietė A.Mamontovas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama