Vienos seniausių Lietuvos įmonių jubiliejuje – gausybė svečių ir staigmenų

„Volfas Engelman“ 165-metčio šventės akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-12 21:27
Pasipuošę svečiai, Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre nutiestas raudonas kilimas, ledo luitų ir žalumos dekoracijos, specialiai šiam vakarui pagamintas bei į senovinio stiliaus butelius išpilstytas gėrimas, desertų meistro Ali Gadžijevo sukurtas išskirtinis vakaro gardėsis ir gyva muzika – taip ketvirtadienį „Volfas Engelman“ šventė įspūdingą 165 metų jubiliejų.

Šventės svečiams iškilmingą vakarą koncertavo violančelių trio „Dagamba“, pianistas Motiejus Bazaras, atlikėjai Ieva Prudnikovaitė ir Jeronimas Milius, būgnininkas Arvydas Jofė, grupė „Jokers“ ir Algis Šuminskas.

Renginį vainikavo šokolado ir desertų meistras Ali Gadžijevas, pasiruošęs tikram konditeriniam iššūkiui – sukūręs didžiausią iki šiol darytą modernų desertą, skirtą šiai ypatingai šventei.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Viena seniausių Lietuvos įmonių gali didžiuotis, nes Vikipedijoje ji yra įrašyta tarp didžiausių, seniausių, turinčių istorinę 165 metų patirtį ir vertę pasaulinių kompanijų“, – susirinkusiems į iškilmes sakė renginio vedėjas Rolandas Vilkončius.

Anot jo, moderni, inovatyvi ir mėgstanti laužyti standartus bendrovė pakvietė pasaulines įmones, „gimusias“ prieš 165 metus, suburti pasaulinį 1853 metais įkurtų įmonių klubą. Šią iniciatyvą lietuviai paskleidė tarp stambiausių pasaulio kompanijų ir kovo 5 d. pasveikino kompaniją „Steinway&Sons“ su neeiliniu jubiliejumi, nusiuntę jos kolektyvui sveikinimo klipą. Lietuvių iniciatyva neliko nepastebėta. „Volfas Engelman“ vaizdo linkėjimų sulaukė iš tokių žinomų įmonių, kaip „TISSOT“, „Levi Straus“ ir „Steinway&Sons“.

Į solidų įmonės jubiliejų atvyko gausus būrys įtakingų šalies verslininkų, visuomenės veikėjų. Socialiai atsakingai bendrovei netrūksta draugų – prielankumą jai pelno kultūros projektų rėmimas, aukštųjų mokyklų studentus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje remiantis fondas. Šiais mokslo metais Lietuvoje stipendijoms iš viso bus padalinta 5 tūkst. eurų suma, iš kurios didesnioji dalis paramos atiteks gabiausiems KTU studentams.

„Volfas Engelman“ taip pat yra įsteigęs apovanojimus už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime – šias džentelmeniškumo sąsagas jau yra gavę tokie sportininkai kaip Arvydas Sabonis, Robertas Javtokas ir t.t.

Žmonės.lt

Temos:

Šventė Aktualu

Naujausi straipsniai