Vienos pokylyje Austrijoje valso ritmu sukosi ir Pamela Anderson

Pamela Anderson ir Alfonsas Haideris / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-05 16:52
Ketvirtadienį Austrijos sostinėje vyko tradicinis Vienos pokylis, kurio nepraleido ir seksualioji „gelbėtoja“ Pamela Anderson (48 m.) bei Holivudo žvaigždė Brooke Shields (50 m.) .

Aktorė Brooke Shields vienam vakarui tapo Vienos pokylio organizatoriaus, statybų magnato Richardo Lugnerio (83 m.) palydove ir šokių partnere. Elitiniame aukštuomenės renginyje taip pat dalyvavo ir seksualioji Pamela Anderson.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šis prieštaringai vertinamas austrų milijardieriaus kasmet į Vienos pokylį pakviečia vis kitą pasaulinę žvaigždę – su juo valso rimtu anksčiau jau sukosi Kim Kardashian, Paris Hilton, Hilary Swank, Carmen Electra, Dita Von Teese, Elisabetta Canalis ir kitos gražuolės. Žinoma, tai šios gražuolės daro ne už dyką – štai 2013-aisiais Vienos pokylyje dalyvavusi Kim Kardashian už tai gavo 250 tūkst. eurų.

Šiemet Vienos pokylis šventė jubiliejų – jis rengiamas jau 60 metų. Labdaringame pokylyje Vienos Operos rūmuose dalyvavo apie 5 000 svečių. Bilietų kainos į šį renginį prasideda nuo 250 eurų.

Vienos pokylio Austrijoje akimirkos – Žmonės.lt galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai