Vienodomis kelnėmis pasipuošusios Asta Valentaitė ir Daina Bosas dramos nemato: „Atrodėme skirtingai“

Daina ir Antanas Bosai, Asta Valentaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jei nori žinoti šio sezono karščiausias mados tendencijas, užtenka pažiūrėti į stilingas moteris. Štai Asta Valentaitė visuomet ant madingos bangos, o vakarėliuose ji – pažiba. Jai stiliaus nuojauta nenusileidžia verslininkė Daina Bosas. Ir taip jau nutiko, kad abi stilingos damos į vakarėlį atvyko pasipuošusios vienodomis kelnėmis.

Ketvirtadienio vakarą vykusioje restoranų komplekso „Bizarre“ atidarymo šventėje A.Valentaitė ir D.Bosas savo stiliumi išsiskyrė iš kitų vakaro viešnių.

Abi moterys vakarėliui pasirinko vienodą stiliaus akcentą – 2016/17 metų rudens-žiemos sezono „Christian Dior“ mados namų lateksines bordo spalvos kelnes.

15min modelis, stilistė Asta Valentaitė sakė, kad tai šio žiemos sezono vienas stiliaus akcentų.

„Garsiausi mados namai visada sufleruoja tendencijas ir diktuoja madą. Bet pati renkuosi tai, kas tinka. Manau, kad lateksinės kelnės prie mano įvaizdžio puikiai tiko kaip aprangos akcentas“, – teigė A.Valentaitė.

Asta Valentaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Tiek A.Valentaitė, tiek D.Bosas lyg susitarusios prie bordo kelnių derino juodos spalvos garderobą. Abi avėjo juodus batelius, D.Bosas pasirinko juodos spalvos rankinę, A.Valentaitė – delninę.

D.Bosas pasipuošė juodu švarku, A.Valentaitė apsirengė šį sezoną madingą nėriniuotą glaustinukę.

„Lateksines kelnes galima derinti ne tik prie juodos spalvos. Aš šiam vakarui apsivilkau efektingą „Wolford“ glaustinukę, kuri puikiai derėjo prie kelnių. Tačiau jas galima derinti ir prie baltų marškinių, jaukaus pilko megztuko. Tai yra drabužis, su kuriuo galima sukurti daug įvairiausių įvaizdžių“, – sakė A.Valentaitė.

Jai antrino ir verslininkė Daina Bosas: „Madoje išvis nėra taisyklių. Taip, kaip tau atrodo gražu, taip rengiesi. Mums (su Asta – red.) šį kartą atrodė, kad kelnes reikia derinti prie juodų drabužių ir nėra blogai, kad mūsų nuomonė sutapo.“

Asta Valentaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

D.Bosas teigė, kad pamačiusi šias kelnes, iškart nusprendė jas įsigyti, tačiau visai ne todėl, kad šį sezoną jos ypač madingos.

„Perku, kas man tinka ir kas man patinka, nesivadovauju naujausiomis mados tendencijomis. Panašu, kad ir Astai patiko šios kelnės. Vakarėlis buvo toks, kad šios kelnės jo kontekste labai tiko, tad ir atėjome nesitarusios abi su vienodomis. Nematau jokios dramos, Lietuva yra maža ir atsidurti panašioje situacijoje yra labai lengva. Paprastai lietuviai rengiasi tamsiais, juodais drabužiais, todėl nepastebi, kiek išties yra žmonių su vienodais rūbais“, – sakė Daina Bosas.

Astos nuomone, nors ji ir Daina vilkėjo vienodas kelnes, abi atrodė visiškai skirtingai.

„Kai deriname skirtingus aksesuarus ir drabužius, tos pačios kelnės gali atrodyti visiškai kitaip. Taip įvyko ir šį kartą, todėl problemos, kad buvome su vienodomis kelnėmis, aš nematau“, – sakė A.Valentaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniuje atidarytas unikalus restoranų kompleksas: garsiems svečiams patiektos gurmaniškos vaišės

Vilniuje – dviejų restoranų komplekso „Bizarre“ atidarymas (66 nuotr.)
+60
Skaitykite daugiau