Vienišus tėvus komedijoje „Kartu ne savo noru“ įkūniję Drew Barrymore ir Adamas Sandleris šėls Afrikoje

Drew Barrymore ir Adamas Sandleris komedijoje „Kartu ne savo noru“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-09 14:14
Ieškantys meilės ir šilumos kartais nenumanydami ko griebtis ryžtasi aklam pasimatymui. Taip nutiko ir garsių aktorių Drew Barrymore ir Adamo Sandlerio herojams filme „Kartu ne savo noru“ (angl. „Blended“). Tačiau šioje komedijoje pirmasis jų susitikimas virsta tikra, labai juokinga katastrofa. Lyg to būtų maža, vėliau jie netikėtai susitinka išskridę atostogų į Afriką, o tuomet žiūrovų laukia dar daugiau linksmybių.

Po tragiško pirmojo pasimatymo vienišas tėvas Džimas (akt. A.Sandleris) ir vieniša mama Lorena (akt. D.Barrymore) nenori nė akyse regėti vienas kito. Žinoma, suveikia kiaulystės dėsnis ir išvykę išsvajotų atostogų į Pietų Afriką jie atsiduria ne tik tame pačiame kurorte, bet ir yra priversti keliauti kartu. Atsinaujinusi pažintis – tai dviejų tėvų mėginimai susigyventi. Jų šeimų istorijas sujungia laukinė gamta, draugystė, romantika ir tėvystės rūpesčiai. Nors tikrų Afrikos gyventojų žiūrovai beveik neišvys, naujoji komedija nepašykštės safario vaizdų. Žinoma, liūtų, žirafų, zebrų ir hipopotamų puošiamą kraštovaizdį kartas nuo karto sujauks nevisai adekvatus, bet neabejotinai juoką keliantis Džimo elgesys.

Ko gero, labiausiai jaudins ir juokins tos scenos, kuriose žiūrovai išvys mažąsias A.Sandlerio herojaus dukteris. Šios stengiasi gyventi kaip išmano, tačiau kai tėvas moko mergaitiškų dalykų, komiškų situacijų neišvengsi. Mergaitės ilgisi jų velionės mamos, tačiau tuo pačiu nori surasti jai pamainą, kuri užpildytų tuščią vietą prie stalo. Aišku, kai kurios detalės išties stebins, pavyzdžiui, vienos iš Džimo dukrų vardas yra Espn. Taip tėvas mergaitę pavadino savo mėgstamo televizijos kanalo garbei.

Stebint dviejų šeimų nuotykius Afrikoje akivaizdu, kad A.Sandlerio ir D.Barrymore duetas puikiai papildo vienas kitą ekrane. „Kartu ne savo noru“ yra jau trečiasis filmas, kuriame jie vaidino kartu. Anksčiau juodu žiūrovai galėjo matyti populiariose komedijose „Vestuvių dainininkas“ (angl. „The Wedding Singer“) ir „Visados kaip pirmą kartą“ (angl. „50 First Dates“). Portalo „Cleveland“ kino apžvalgininkai palygino „Kartu ne savo noru“ nuotaiką su kompanijos „Disney“ juostomis – tai lengvas, šmaikštus filmas, kuriame bus ir itin mielų akimirkų.

Romantinė komedija „Kartu ne savo noru“, kurioje žiūrovai išvys itin šmaikštų D.Barrymore ir A.Sandlerio duetą, Lietuvą pasieks liepos 11 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai