Vienintelis Lietuvoje profesionalus golfo žaidėjas Arnas Kaunas susituokė su Indre Montvilaite

Arnas Kaunas ir Indrė Montvilaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2016-07-09 15:58
Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Taip savo pažintį prisimena vienintelis Lietuvoje profesionalus golfo žaidėjas Arnas Kaunas (25) ir golfo klubo „GOLFiN“ marketingo vadovė Indrė Montvilaitė (26). Šeštadienį jiedu susituokė Šv. Mikalojaus bažnyčioje Vilniuje.

Aukso žiedus A.Kaunas ir I.Montvilaitė sumainė šeštadienio popietę. Vestuves jiedu iškėlė po pustrečių metų draugystės.

Pasveikinti jaunųjų čia susirinko artimieji, draugai – visi pasidžiaugė naujos šeimos laime.

„Norėjome atšvęsti su artimiausiais žmonėmis. Iš Prancūzijos atvyko mano šeimos nariai, Indrės šeima taip pat didelė. Mūsų vestuvės – modernios, tačiau liko ir tradicijų. Norėjome, kad šventė būtų mums“, – Žmonės.lt sakė A.Kaunas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Prieš ceremoniją jaunavedžiai neslėpė jaudulio. Nors dėl sprendimo I.Montvilaitė ir nedvejojo nė akimirkos, pasipuošusi „No Virgins“ dizainerių komandos kurta originalia, dviejų dalių vestuvine suknele prie altoriaus ji žengė virpančia širdimi.

Ištarus lemtinguosius „taip“ įsimylėjėlius užplūdo nenusakomi jausmai. Iš Šv.Mikalojaus bažnyčios nuotaka Indrė išėjo jau tapusi Kauniene.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Drauge su svečiais jaunavedžiai patraukė į puotą. Kiek vėliau laukia medaus mėnuo ten, kur yra golfo aikštynų – juk kadaise golfas juodu ir suvedė...

„Plečiame verslą, šįmet atidarinėjame didelį treniruočių centrą, todėl kelionę teks atidėti. Vasarą Lietuvoje irgi gerai... O medaus mėnesį paliksime šaltesniam metui. Indrė nėra buvusi Tenerifėje, o man ten labai patinka. Kol kas manome, kad keliausime ten. Tačiau ją taip pat traukia ir Maldyvai, taigi dar reikės pagalvoti. Norime važiuoti kažkur, kur galėtume žaisti golfą – esame labai užsivedę, mums jis ir hobis, ir duona, o pažaisti egzotiškoje šalyje būtų labai smagu“, – sakė A.Kaunas.

Laiminga pora planuoja ne tik medaus mėnesį, bet ir šeimos pagausėjimą: „Vestuvės – viena didžiausių gyvenimo švenčių, o antras stebuklas yra vaikai. Dėl to viską ir darome... Norėtume turėti du.“

Susipažino golfo klube

Savo meilės istoriją Indrė ir Arnas pasakoja su džiaugsmu akyse. Susipažino jiedu atsitiktinai, golfo klube, vienas kitam patiko iškart.

„Susipažinome maždaug prieš metus iki pirmojo pasimatymo – susitikome golfo klube. Aš ten treniravau žmones, o ji atėjo su draugėmis išgerti kavos. Mus suvedė bendri pažįstami“, – Žmonės.lt pasakoja A.Kaunas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Indrė puikiai pamena, kokios mintys tada sukosi jos galvoje: „Kai pirmąkart jį pamačiau ir mus supažindino, iškart negalėjau atitraukti nuo jo akių. Jis buvo toks džentelmenas... Kultūringiausias vyras pasaulyje. Tuo, matyt, mane ir sužavėjo. Prie kiekvieno prieidavo, nusiimdavo kepurę, paspausdavo ranką, labai maloniu balsu kalbėdavo... Visos moterys aikčiojo, koks jis šaunuolis, visi į jį žiūrėjo su pagarba. Jis pasirodė labai europietiškas, labai nelietuviškas, elegantiškas.“

Iš tiesų, tuo metu, prieš trejetą metų, A.Kaunas gyveno tarp Lietuvos ir Prancūzijos: tėvai buvo įkūrę verslą Tulūzoje, taigi svetur jis buvo praleidęs bene pusę gyvenimo. Tačiau 2013-aisiais Arnas palengva ėmė leisti šaknis Lietuvoje...

„Pirmasis mūsų pasimatymas vyko 2013-ųjų gruodžio 21-ąją. Vilniuje atidarinėjau uždarų patalpų golfo klubą „GOLFiN“, taigi tuo metu dažnai grįždavau į Lietuvą. Su Indre bendraudavome internetu, per socialinius tinklus, kartais susiskambindavome. Man būnant Prancūzijoje susitarėme susitikti, taigi tada grįžau į Vilnių dėl pasimatymo. Tėvams pasakiau, kad išvykstu dėl darbo“, – šypsosi A.Kaunas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Tą pirmąjį pasimatymą jis kruopščiai suplanavo: „Prieš pirmą pasimatymą Indrė pasakė, kad norėtų išmokti žaisti golfą, paklausė, ar galėčiau pamokyti. Eidamas susitikti nupirkau jai puokštę gėlių ir golfo kepurę... Tada nuėjome pavakarieniauti į restoraną. Pasimatymas truko 4 valandas ir tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.“

Taip pat pasirodė ir Indrei: „Pradžioje jaučiausi nedrąsiai, tačiau turėjome tiek daug apie ką pakalbėti... Laikas bėgo nepastebimai, o mes vis turėjome, ką pasakyti. Abu negalėjome patikėti, kad šitiek vienas kitam turėjome papasakoti. Nebuvo nė vienos nemalonios akimirkos. Nuo tada ėmėme labai daug bendrauti, ir tai buvo labai malonu. Man nereikėjo nieko įrodinėti, aš galėjau jaustis savimi.“

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Jiedu netruko tapti pora. „Viskas susiklostė labai natūraliai. Po pirmojo pasimatymo mudu matėmės labai dažnai, vos ne kasdien. Bendravimas klostėsi greitai ir sėkmingai“, – šypsosi A.Kaunas.

Pasipiršo Prancūzijoje

Pasipiršti mylimajai A.Kaunas ryžosi vos po kiek ilgiau nei pusmetį trukusios draugystės – 2014-ųjų rugsėjo 24-ąją.

„Išvykome į Prancūziją aplankyti mano tėvų. Tada jie Indrės dar nebuvo matę. Šiek tiek pasisvečiavome pas juos, o vėliau leidomės pakeliauti. Indrė jau buvo pradėjusi žaisti golfą, taigi stengiausi aprodyti jai su golfu sietinas vietas. Nuvykome į Bjarice miestą, esantį ant Atlanto vandenyno kranto. Man ten labai patinka treniruotis, žaisti... Jau buvau paruošęs sužadėtuvių žiedą, ruošiausi staigmenai“, – pasakoja A.Kaunas.

Jis puikiai pamena smulkiausias sužadėtuvių detales: „Užsisakėme viešbutį ant vandenyno kranto. Nupirkau šampano. Vaikštinėjome po miestą, kai paprašiau jos išsirinkti labiausiai patinkantį restoraną. Nuėjome užsakyti staliuko, kai prancūziškai paaiškinau darbuotojams, jog ruošiuosi pirštis. Indrė nekalba prancūziškai, taigi nieko nesuprato... Įspėjau darbuotojus, kad reikės gėlių ir panašiai, o jie tik juokėsi, sveikino... Grįžus į viešbutį pasakiau jai, kad važiuoju rezervuoti laiko golfo žaidimui. Tuo pačiu pasirūpinau gėlėmis, pristačiau į restoraną...“

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Lemtingo klausimo jis paklausė atėjus vakarui. „Po vakarienės vaikščiojome vandenyno pakrante, su savimi turėjau šampano. Paklausiau, kur Indrė norėtų jį išgerti, o ji sako „kad ir čia, kad ir gatvėj“... Vėliau pasiūlė eiti po palme... Galiausiai nusivedžiau ją į gražesnę vietą, prie skardžio, nuo kurio atsiveria visas miestas. Tada ir pasipiršau. Abu apsiverkėme“, – prisimena A.Kaunas.

O Indrė šypsosi: „Jis tada taip trypė, trypė... Sakau, prisėsk, o jis – ne. Atsiklaupė ir ėmė šnekėti. Tiek daug šnekėjo, bet aš nieko neprisimenu – buvau euforijoje.“

Vestuves įsimylėjėliai atšoko praėjus bene dvejiems metams po sužadėtuvių – anksčiau vis trukdė darbai... „Nenorėjome skubėti – nusprendėme šventę suorganizuoti lėtai, ramiai, be įtampos. Ruošimasis truko metus“, – Žmonės.lt sakė A.Kaunas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai