Vienintelis itin laukiamo automobilio pristatymas Lietuvoje sukėlė ažiotažą

Agnė ir Jonas Mačiuliai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Šito automobilio aš laukiau 12 metų. Tačiau, kai buvo nuspręsta organizuoti jo pristatymo renginį, net nenumanėme, jog jį išvysti gyvai nori toks būrys žmonių“, – apie „Audi Q8“ debiutą Lietuvoje, antradienio vakarą įvykusį svetingumo komplekse „Monte Pacis“, sakė Kauno „Audi“ centro pardavimų vadovas, žinomas lenktynininkas Vytautas Švedas.

Anot V. Švedo, toks vakaras, kurio metu iš labai arti buvo galima pasigėrėti ne tik Audi Q8 dizainu, bet ir įsitikinti galimybėmis, yra vienintelis Lietuvoje.

„Vasara. Šilti vakarai. Atostogų metas. Bet... Į mūsų šventę atėjo dvigubai daugiau žmonių nei tikėjomės išvysti liepos pabaigoje. O norinčiųjų atvykti buvo dar kelis kartus daugiau“, – sakė V. Švedas.

Jis neabejojo, kad tokį susidomėjimą sukėlė automobilio išskirtinumas. Audi Q8 – šis modelis sujungia ketverių durelių prabangaus kupė eleganciją ir didelio SUV automobilio praktiškumą.

Vytautas Švedas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Audi Q8 pristatymo Kaune akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Pasaulyje dabar itin daug parduodama būtent SUV automobilių. Iš jų Audi Q8 išsiskiria savo prabanga“, – pasakojo pašnekovas.

Anot jo, naujasis automobilių kūrėjų darbas – klasikinė super sportiška „siela“, susieta su pačiais novatoriškiausiais sprendimais.

„Šitas modelis drasko visus stereotipus apie „Audi“. Aštrios formos, lengvas valdymas, saugumas, dinamika ir daugybė kitų privalumų Q8 įtraukia į savo kategorijos automobilių topų viršūnę“, – patikino V. Švedas.

Kaune pristatyta prabangioji Audi Q8 (83 nuotr.)
+77
Skaitykite daugiau