Vienintelį koncertą vasarą Džordana Butkutė surengs Klaipėdoje – laukia geriausių dainų šou

Džordana Butkutė / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-19 12:46
Viena populiariausių šalies atlikėjų Džordana Butkutė atvyksta į Klaipėdą, kurioje rugpjūčio 11 dieną surengs nepamirštamą šou. Didžiausiam šių metų koncertui po atviru dangumi dainininkė pasirinko netradicinę vietą – kruizinių laivų terminalo teritorijoje stūksantį unikalų senovinį elingą.

„Visi Džordanos koncertai yra ypatingi, tačiau skirtingi. Pajūryje vyksiantis šou atspindės vasarišką nuotaiką: bus nuotaikingas, linksmas ir su didžiausiais hitais“, – pasakoja dainininkės sutuoktinis ir vadybininkas Elegijus Strasevičius.

„Nusprendėme, kad Klaipėdoje skambės seniausi ir žinomiausi mano hitai. Daugiausia dėmesio koncerte bus skirta senoms dainoms, o naujų bus vos keletas. Tauta labiausiai nori visiems puikiai žinomų dainų. Nusprendėme šį prašymą įgyvendinti“, – pasakoja Dž. Butkutė pridurdama, kad nekantrauja susitikti su savo gerbėjais.

Dž. Butkutė savo koncertų techniniais sprendimais sugeba nustebinti visko mačiusią publiką. Šį kartą koncertui bus paruošti specialūs techniniai sprendimai, kurie skirsis tiek nuo arenoje vykusių atlikėjos koncertų, tiek nuo kitų elinge „Elingas.lt“ vykstančių renginių.

„Ši vieta mums paliko labai įdomų įspūdį. Turime įvairiausių minčių, kaip nustebinti publiką. Tikiuosi, kad pavyks įgyvendinti viską, ką sugalvojome. Kiekvienas Džordanos koncertas stebina vis kita scenografija, šou būna tikrai įspūdingas. Tad ir šį kartą bus tikrai ne prasčiau. Išnaudosime geležines konstrukcijas, vieta bus apšviesta, koncertą lydės įspūdingos vizualizacijos. Kartu su mumis komandoje dar dirba 40 žmonių, tad rezultatas bus tikrai džiuginantis“, – šypsosi E. Strasevičius.

Kaip pasakoja atlikėjos vadybininkas, tai bus didžiausias šių metų Dž. Butkutės koncertas Lietuvoje. Turais po Lietuvos arenas džiuginusi atlikėja nusprendė šiais metais pailsėti. Tiesa, laukia keli koncertai svetur – užsienyje gyvenantiems lietuviams. Bilietais į Dž. Butkutės koncertą prekiauja „Bilietai.lt“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai