Vienetinis Justino Bieberio „Ferrari“ aukcione parduotas už 435 tūkst. dolerių

Justinas Bieberis ir aukcione parduota jo „Ferrari“ / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-23 21:21
Praėjusį savaitgalį Arizonoje surengtame aukcione parduotas sportinis automobilis „Ferrari“, pagamintas pagal specialų popmuzikos žvaigždės Justino Bieberio (22 m.) užsakymą. Vienetinė mašina parduota už didžiausią pasiūlytą sumą – 434 500 JAV dolerių (408,6 tūkst. eurų).

Justino Bieberio 2011-ųjų laidos „Ferrari 458 Italia“ buvo modifikuotas pagal dainininko pageidavimus garsios automobilių perdarymo bendrovės „West Coast Customs“. Automobilio vidus įrengtas fabrike pagal Justino nurodymus.

Vis dėlto šis „Ferrari“ turi trūkumų: mašiną pardavinėję aukcionų namai „Barrett-Jackson“ nurodė, kad jos galas yra daužtas (į mašiną atsitrenkė dainininką persekiojęs paparacas).

Aukcionas vyko šeštadienį Arizonoje, Skotsdeilio mieste, ir jame pasirodė ir pats Justinas Bieberis. Prieš prasidedant statymams, dainininkas tarė keletą žodžių apie parduodamą mašiną – jis užtikrino, kad „Ferrari“ po susidūrimo su paparaco automobiliu yra visiškai sutvarkyta ir idealios būklės. Justinas Bieberis aukciono laimėtojui taip pat padovanojo ir bilietus į vieną iš savo koncertų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai