Vienatvė baigėsi: Lady Gaga įamžinta su nauja simpatija

Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-01 14:25
JAV dainininkės Lady Gagos gyvenime atsirado naujas vyras. Praėjus šešiems mėnesiams po skyrybų, ji užfiksuota laiką leidžianti su muzikos industrijoje dirbančiu Danieliu Hortonu.

Los Andžele pirmuosius Lady Gagą ir Danielį Hortoną įamžino leidinys „People“. Sekmadienį jie jaukiai  pietavo restorane ir buvo įamžinti besibučiuojantys.

Vienas restorano darbuotojas vėliau žiniasklaidai pasakojo, kad Gaga atrodė laiminga ir kadangi superžvaigždė prisėdo prie stalelio lauke, ji buvo puikiai matoma visiems praeiviams. Dainininkė nesislėpė ir privatumo restorano darbuotojų neprašė.

Lady Gaga ir Bradley Cooperis/Vida Press nuotr.
Lady Gaga ir Bradley Cooperis/Vida Press nuotr.

Kol kas apie savo santykius viešai pora nepranešė.

D. Hortonas dirbo su tokiomis žvaigždėmis kaip Ariana Grande, Camila Cabello, Justinu Timberlake‘u ir kitais. Danielis Gagos dainoms muziką kuria nuo 2018-ųjų.

Nors vyro „Instagram“ paskyra yra privati, tačiau žinoma, kad jis kartą buvo vedęs. Įvairiuose renginiuose muzikos pasaulio grietinėlei jis pristatydavo žmoną, aktorę Autumn Guzzardi. Jiedu susituokė 2013 metais. Neaišku, kada jų santykiai nutrūko, bet paskutinį kartą viešumoje Autumn ir Danielis pastebėti 2016 metais.

Primename, kad Lady Gaga su savo agentu Christiano Carino išsiskyrė prieš keletą mėnesių. Pora nutraukė savo sužadėtuves.

Tai ne pirmasis dainininkės romanas ir net ne pirmosios nutrauktos sužadėtuvės. 2015 metais per Valentino dieną ji pasakė „taip“ aktoriui Taylorui Kinney ir užsimovė širdies formos „Lorraine Schwartz“ 6 karatų briliantą. Tačiau vestuvių diena neišaušo, nors su Tayloru jie buvo penkerius metus ir kartu nemažai išgyveno: palaidojo jo močiutę, Lady visus tuos metus kovojo su depresija, potrauminio šoko sindromu, fibromialgija (liga pasireiškia nuolatiniais skausmais, nuovargiu, prasta nuotaika, nerimu), prisipažino karjeros pradžioje susidūrusi su seksualine prievarta.  

Naujos poros nuotraukas galite pamatyti ČIA.

Naujausi straipsniai