Vienas seksualiausių pasaulio aktorių Chrisas Hemsworthas nusipirko namus Malibu: apžiūrėkite

Chrisas Hemsworthas nusipirko namus Malibu / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-24 18:56
Filmų „Toras“ („Thor“) ir „Keršytojai“ („The Avengers“) žvaigždė Chrisas Hemsworthas (32 m.) su žmona ispanų aktore Elsa Pataky (40 m.) nusipirko naujus namus paplūdimio mieste Malibu, Kalifornijoje.

Iš Australijos kilęs aktorius didžiąją savo gyvenimo dalį praleido paplūdimyje, skrosdamas bangas ant banglentės. Todėl ir rinkdamasis namus JAV jis norėjo, kad jie būtų netoli smėlėto paplūdimio ir vandens. Tam kuo puikiausiai tiko Malibu miestas, įsikūręs ant Ramiojo vandenyno kranto, ir esantis tik valanda kelio iki Los Andželo centro.

Chrisas Hemsworthas, kuris 2014-aisiais buvo paskelbtas seksualiausiu pasaulio vyru, neseniai pardavė vienus savo namus Malibu ir netrukus įsigijo kitą vilą tame pačiame mieste.

Tiesa, tai bus ne nuolatiniai aktoriaus šeimos namai – jis neseniai paskelbė grįžtantis gyventi į gimtąją Australiją. Tačiau dėl darbų Chrisui Hemsworthui vis tiek tenka nemažai laiko praleisti Jungtinėse Valstijose, tad jiedu su žmona nutarė verčiau turėti nuosavus namus netoli Holivudo, nei kaskart, prireikus vykti į JAV, gyventi viešbučiuose ar laikinuose namuose.

Už naująjį šeimos būstą vienas daugiausia uždirbančių Holivudo aktorių sumokėjo tik 3,45 mln. JAV dolerių (3 mln. eurų) – labai nebrangiai, palyginus su kitų garsenybių vilomis, kainuojančiomis po keliolika ar keliasdešimt milijonų.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

428 kv. m name yra keturi miegamieji ir tiek pat vonios kambarių, net du kambariai-spintos, erdvi svetainė, iš kurios galima patekti į jaukią terasą – joje įrengtas lauko valgomasis ir barbekiu zona.

Žmonės.lt galerijoje – aktorių Chriso Hemswortho ir Elsos Pataky namai:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai