Vienas sekamiausių Lietuvos žmonių socialiniuose tinkluose V. Baumila: „Tai vis dar atrodo keista“

Vaidas Baumila / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-02 14:13
Dainininkui, aktoriui Vaidui Baumilai ir jo broliui, buvusiam garsios grupės „Kastaneda“ nariui ir renginių vedėjui Donatui Baumilai, panašu, šiltų broliškų santykių pavydėti galėtų daugelis. Šį kartą kasdienybėje puikiai sutariantiems žinomiems vyrams teks tapti priešininkais.

Apsilankę kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ broliai sudalyvaus kulinarinėje dvikovoje. Tiesa, virtuvėje ne tik užvirs azartiška kova, bet ir gims atviri ir nuoširdūs pokalbiai.

Anksčiau itin garsios vaikinų grupės „Kastaneda“ nariu buvęs Donatas dabar yra renginių vedėjas ir mylintis šeimos vyras, su žmona Daine auginantis dvi dukras. Laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovams D. Baumila pasakos, kad maisto gamyba jam visai nesvetima, o meilę kulinarijai gavo iš žmonos.

„Įkvėpimą gaminti suteikė žmona Dainė, nes jai visuomet patiko gaminti, jai visuomet patiko domėtis maisto kultūra. Tą norą būti virtuvėje ir eksperimentuoti pasiėmiau iš jos“, – pasakos žinomas vyras.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Priešingai nei brolis, Vaidas tikins maisto gamyba nesižavintis ir geriau laiką, kurį praleistų virtuvėje, paskiriantis kitiems užsiėmimams. „Dažniausiai užsisakau maisto ir man jį atveža. Kam švaistyti laiką maisto gaminimui“, – sakys V. Baumila.

Nors ir nėra toks patyręs kulinaras kaip Donatas, Vaidas bus nusiteikęs azartiškai. Padedamas laidos šefės Ilonos Juciūtės-Čibirkienės išmaniojo dienos pietų restorano „ilunch“ virtuvėje jis gamins žuvies kepsnelius su žirnelių piurė, o Donatas, kartu su „The Portobello“ ir „GriniusGrills“ grilio meistru Visvaldu Griniumi, gamins grilyje keptas krevetes su romo ir sviesto glazūra.

Laidoje „Virtuvės istorijos“ gims ne tik kulinariniai šedevrai, bet ir linksmi bei nuoširdūs pokalbiai. Broliai pasakos ne tik apie savo įgūdžius virtuvėje, bet ir apie populiarumą. „Esu pripratęs, kad mane svečiuose pristatinėja kaip Vaido brolį“, – juokaus vyresnysis V. Baumilos brolis Donatas.

V. Baumila populiarumu skųstis išties negali – televizijos projektai, populiariausiųjų viršūnėse atsiduriantys muzikiniai kūriniai, aktoriniai vaidmenys ir tūkstančiai sekėjų socialiniuose tinkluose. Tiesa, apie pastaruosius Vaidas tikins neturintis vieningos nuomonės. „Man visa tai vis dar atrodo labai keista. Gal esu jau senas“, – šypsosis V. Baumila.

Brolių patiekalus šį kartą vertins jųdviejų kolegė ir bičiulė atlikėja Girmantė Vaitkutė, kuriai teks nelengva užduotis – nuspręsti, kuris patiekalas buvo skanesnis ir išrinkti dvikovos nugalėtoją.

Kuris iš žinomų brolių – Vaidas ar Donatas – yra geresnis kulinaras? Kaip jiedu pasidalina šlovės spinduliais? Kokie yra V. Baumilos ateities planai? Atsakymai į šiuos klausimus jau rytoj kulinarinėje pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“.

Laidoje „Virtuvės istorijos“ vyksta azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimos narių kovos. Laidos studijoje šeimos nariai rungiasi vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės-Čibirkienės ruošia skaniausius patiekalus, o galiausiai atvykęs laidos herojus turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą. Kas gamina geriau – mama ar žmona, dukra ar sūnus, TV3 žiūrovai sužinos kiekvieną šeštadienį pasirodančioje laidoje.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai