Viename romantiškiausių šių metų filmų „Kalifornijos svajos“ uždainuos Ryanas Goslingas ir Emma Stone

Ryanas Goslingas ir Emma Stone filme „Kalifornijos svajos“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Į kino teatrus gruodžio pradžioje atkeliauja viena romantiškiausių šių metų juostų – „Kalifornijos svajos“ („La La Land“), kuriai jau dabar žadamas labiausiai trokštamas kino pasaulio apdovanojimas „Oskaras“.

Kas gali būti gražiau už kitokią, šiek tiek šiame pasaulyje nepritampančių žmonių meilę? O jei dar juos ekrane įkūnija Ryanas Goslingas ir Emma Stone? Tai – kone tobulas kokteilis romantinių komedijų gerbėjams ir tas kokteilis bus patiektas jau visai netrukus. Beje, pastarąjį kartą šią porą kartu galėjome išvysti 2012 m. komedijoje „Kvaila, beprotiška meilė“.

„O, taip, manau, kad pasirodymas romantinėje dramoje „Kalifornijos svajos“ buvo mano svajonių vaidmuo. Muzikalus, gražių moterų apsupty. Ko dar gali norėti aktorius? Todėl kai tik man pasiūlė, nedvejodamas sutikau. Ir tikrame gyvenime esu kiek keistas, nepritampantis. Todėl suvaidinti džiazo atlikėją, kurio niekas nesupranta nebuvo sudėtinga“, – juokiasi 35-erių Ryanas Goslingas.

Jam antrina ir 27 metų filmo partnerė Emma Stone: „Nuo pat mažens buvau kitokia, visi, net ir tėvai mane vadino keistuole. Vaidinti su savo sielos draugu – tikra svajonė. Nors visi, sėdintys kino teatruose, matys Mijos ir Sebastijano istoriją, galiu drąsiai pasakyti , kad toje istorijoje – labai didelė dalis manęs ir Ryano“.

Ryanas Goslingas ir Emma Stone filme „Kalifornijos svajos“ / Kadras iš filmo

„Kalifornijos svajos“ pasakos apie Miją (Emma Stone), kuri dievina senuosius Holivudo filmus ir trokšta tapti aktore. Tačiau dabartiniame tų pačių tikslų siekiančių žmonių perpildytame Los Andžele tai nėra taip paprasta. Kol kas Mija pasiekė tik tiek, kad aptarnauja žvaigždes vienos kino studijos kavinėje. Su panašiomis problemomis susiduria ir jaunas džiazo pianistas Sebastijanas (Ryanas Goslingas). Vaikinas svajoja atidaryti savo muzikos klubą, tačiau tam reikia didelių pinigų, tad muzikantas vakarais uždarbiauja kitiems priklausančiuose baruose.

Muzikinė romantinė drama „Kalifornijos svajos“ (13 nuotr.)
+7

Romantiški ir senaisiais idealais besivadovaujantys jaunuoliai sunkiai pritampa dabartiniame pinigų valdomame pasaulyje. Tačiau jų naivumas ir nesuvaidintas nuoširdumas pagaliau pastūmėja juos vienas kitam į glėbį. Ar kartu jie sugebės atsilaikyti prieš materialaus pasaulio pagundas, ar žiauri realybė juos vis tik nugalės?

Tai sužinosime jau gruodžio 9 dieną, kai į kino teatrus atkeliaus romantinė juosta „Kalifornijos svajos“. Čia pamatysime dainuojančius Ryaną Goslingą ir Emmą Stone.

Skaitykite daugiau