Viename laukiamiausių koncertų Trakuose – Ingos Jankauskaitės ir Jurijaus Veklenko duetas

Inga Jankauskaitė ir Jurijus Veklenko / Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-11 09:46
Pirmasis oficialus Trakų pilies festivalis „Post scriptum“ startuoja. Vienoje gražiausių lokacijų Lietuvoje melomanų lauks trys įstabaus grožio koncertai. Viena iš festivalio dalyvių Inga Jankauskaitė nesiliauja stebinti užsidegimu paruošti netikėtą reginį savo gerbėjams.

Festivalio organizatoriai kartu su Ingos Jankauskaitės vadybos komanda skuba pranešti, jog koncerto metu scenoje kartu su atlikėja pasirodys ir gerai lietuviams pažįstamas svečias Jurijus Veklenko.

Prieš metus atlikėjai įrašė bendrą dainą, kuri susilaukė didelės sėkmės tarp klausytojų. Daina „Youtube“ platformoje yra perklausyta beveik pusę milijono kartų. Inga Jankauskaitė neslepia džiaugsmo dėl Jurijaus dalyvavimo jos didžiausiame koncerte šiais metais. „Kai kartu ką nors sukuri, tuomet kiekvienas susitikimas tampa visai kitoks! Tarsi dviejų sąmokslininkų, kurie nešiojasi kažkokią paslaptį. O tai negali neintriguoti! Taip kad aš susitikimo laukiu. Scenoje – ten kur ir susipažinom“, – savo džiaugsmu dalinasi atlikėja.

Jurijų Veklenko lietuviai žino geriausiai dėl jo dalyvavimo Eurovizijoje, kuomet 2019 metais jis atstovavo mūsų šalį Telavive. Po sėkmingo pasirodymo atlikėjas toliau įnirtingai dirbo. Išleido savo solinį albumą, surengė daugybė koncertų visoje Lietuvoje. „Inga yra nereali scenos partnerė, su kuria visuomet didžiulė garbė ir malonumas dalintis viena scena. Džiaugiuosi, kad turėsiu galimybę istorinėje vieotoje pasirodyti kartu ir padovanoti klausytojams keletą dainų“, – spaudos atstovams pasakojo Jurijus.

Trakų pilies festivalis „Post scriptum“ prasideda Rugpjūčio 11 Monikos Marijos koncertu. Rugpjūčio 13 dieną estafetę priims Inga Jankauskaitė, kuri savo koncerte pasirodys kartu su Jurijumi Veklenko. O rugpjūčio 15 dieną festivalį vainikuos nuostabaus grožio Žolinių vakaro koncertas, kurį žiūrovams padovanos Kristupo styginiai su Magiško Hario Poterio bei Spragtuko pasaulio muzika.

Naujausi straipsniai