Vienam vakarui Lana Del Rey tapsianti Monika Linkytė: „Nebūtina straksėti scenoje, kad parodytum energiją“

Monika Linkytė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-17 09:15
Atlikėja Monika Linkytė, rodos, pasiruošusi visiems savo muzikos fanatams padovanoti po smagią muzikinę dovaną. Didelis ryžtas, profesionalumas ir beatodairiškas noras, šiai atlikėjai skina kelią į populiariumo olimpą.

Nesenai grįžusi iš užsienio Monika Linkytė pateikė dar vieną naujieną. Atlikėja atstovaus Lietuvai prestižiniame konkurse „Naujoji Banga“. „Labai džiaugiuosi, kad patekau į tų laimingųjų sąrašą. Juk dalyvaujančių buvo apie 40 000. Tai – didelis įvertinimas ir paskatinimas toliau sistemingai dirbti, siekti savo tikslų ir stengtis parvežti laimėjimą į savo šalį“, – dar šviežiais įspūdžiais dalinasi Monika.

Tiesa, patekti į šį konkursą dainininkei pavyko tik trečiaisiais metais, tačiau mergina tikina, kad džiaugiasi, jog šiais metais buvo įvertinta jos pažanga. 
 
Visiem Monikos ir Lanos Del Ray gerbėjams reikėtų įsiminti vieną datą – balandžio 17-ąją. Šią dieną Monika įsikūnys į populiariąją divą ir surengs koncertą bare „KAS KAS“, Vilniuje. „Tai bus pirmoji mano ruošiama akustinė programa, kuri, tikiu, “pakutens“ visų klausytojų širdis. Paprastumas, profesionalumas, nepriekaištingas vokalinis skambesys ir fortepijono akomponacija – puikus derinys visiems mylintiems romantikams“, – užsisvajojusi kalba Monika.

Visi dainininkės gerbėjai įpratę Moniką matyti scenoje nenustygstančią vietoje, o kaip bus dabar? Ar Monika pasirinks lyriškesnę muziką ateityje ir taps svajokle romantike? „Mano draugai labai dažnai prašo manęs padainuoti Lanos Del Ray dainų. Man jos taip pat patinka, taip ir gimė idėja įkūnyti šią scenos divą. Tai bus mažas mano projektas, kurį galės pamatyti ir išgirsti didžiųjų Lietuvos miestų, tokios muzikos mylėtojai, na, o savo gyvsidabrio akyse ir energijos niekada neatsisakysiu. Juk nebūtina visada “straksėti“ scenoje, kad parodytum energiją. Čia ir slypi visas įdomumas“, – mįslingas užuominas dėlioja atlikėja. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai