Vidui Bareikiui šiųmetiniai apdovanojimai kupini emocijų: kuria naują tradiciją

Vidas Bareikis „M.A.M.A. 2019“ apdovanojimuose/ Teodoro Biliūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-31 18:22
Vienas pirmųjų ant raudonojo M.A.M.A. apdovanojimų kilimo šįmet žengė dainininkas Vidas Bareikis. Pakilių emocijų neslėpęs atlikėjas išsiskyrė iš kitų ne tik gera nuotaika, bet ir apranga.

V. Bareikis sakė per apdovanojimus „Žmonės 2020“ pradėjęs kurti naują tradiciją, kurią tęsė ir penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje. Pirmajame renginyje jis pasirodė vilkėdamas iš savo treningo perkurtu kostiumu, o šįvakar sumirgėjo ryškiaspalve gėlėta eilute.

„Pasirinkdamas tokį drabužį norėjau pasakyti, kad reikia mokėti išlikti savimi, bet nelaužyti aprangos kodo“, – sakė pašnekovas.

„M.A.M.A. 2019“ apdovanojimų svečiai/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„M.A.M.A. 2019“ apdovanojimų svečiai/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

V. Bareikis pasakojo, jog įdomaus kirpimo kostiumas jam buvo sukurtas iš mamos suknelės. Įgyvendinti sumanymą jam padėjo dizainerė Aistė Radzevičiūtė.

„Mano mama iškeliavo prieš puspenktų metų, todėl neturėjau galimybės sužinoti jos mėgto drabužio istorijos. Aistės dėka jis virto tikrai ištaigingu kostiumu“, – sakė V. Bareikis.

„M.A.M.A. 2019“ apdovanojimų svečiai/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„M.A.M.A. 2019“ apdovanojimų svečiai/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Jis tikino, jog tai taip pat yra dar viena žinutė, skirta tiems, kurie neįvertina greta esančių žmonių. 

„Nereikia praleisti nė vienos progos apkabinti sau brangius asmenis“, – kalbėjo muzikantas.

M.A.M.A. apdovanojimai atlikėjui ypatingi ir dar dėl vienos priežasties – jis pirmą kartą scenoje koncertavo su sūnumi Adu. Naujasis duetas renginio publikai atliko kūrinį „Pažiūrėk į mane, mama“.

„Daug su Adu repetavome, bet, žinoma, jis jaudinasi. Ir kol nerimauja, tol užkulisiuose žaidžia kompiuterinius žaidimus“, – juokavo V. Bareikis.

Metų muzikos apdovanojimai „M.A.M.A 2019“/ Gretos Skaraitienės  „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Metų muzikos apdovanojimai „M.A.M.A 2019“/ Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Atlikėjui šiais metais atiteko net trys „M.A.M.A 2019“ statulėlės. Atsiimdamas geriausio metų atlikėjo apdovanojimą V. Bareikis padėkojo trims mamoms – savo netikėjai anapilin išėjusiai mamai, sūnaus Ado mamai ir buvusiai mylimąjai Jurgai Šeduikytei bei naujai sutiktai mamai, su kuria dainininkas šiuo metu puoselėja šiltus jausmus.

„Mano gyvenimas sukasi aplink mamą, bet ne apie apdovanojimus. O mamą, kuri labai netikėtai iškeliavo. Gaila, kad ji manęs nemato. Didelis ačiū kelioms mamos: mano mamai, Jurgai, kuri pagimdė man nuostabiausią sūnų Adą ir ...gyvenimas yra toks banguotas, kad dabar sutikau dar vieną afigieną mamą, žiūrėsim, kas ten bus“, – kalbėjo Vidas Bareikis

Naujausi straipsniai