Vido Bareikio premjera – „Mergaitė Na Na Na“: įsiamžino ir atlikėjo bičiulė Dalia Belickaitė

Vidas Bareikis ir Dalia Belickaitė / Manto Repeckos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-04 12:13
Vienas ryškiausių ir energingiausių šalies atlikėjų Vidas Bareikis, pripažintas geriausiu šalies dainininku muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“ 2019 savo produktyvumu stebina ne tik scenos kolegas, bet ir visus klausytojus. Šiandien kūrėjas pristato naujausią savo darbą – dainą „Mergaitė Na Na Na“, įkvėptą per socialinius tinklus parašiusios merginos. Kūrinio vizualizacijose įsiamžino ir žinoma Vido bičiulė Dalia Belickaitė.

Karantino periodu ne vieną kūrinį pristatęs atlikėjas šiuo metu intensyviai koncertuoja, tačiau žada, kad artimiausiu metu pristatys ir ne vieną naują kūrinį.

Ši daina yra pirmoji iš pastaruoju metų planuojamų išleisti labai pozityvių, bet kartu ir svarbias žinutes nešančių dainų sąrašo“, – intriguoja Vidas.

Per karantiną gimusios dainos istoriją vienas ryškiausių šalies atlikėjų pasakoja su jauduliu.

Paklausykite: 

„Vieną dieną instagrame gavau merginos vaizdo įrašą, kuriame ji gitara groja mano dainą „Pažiūrėk į mane mama“. Man labai patiko jos entuziazmas ir pojūtis, kad ji pilna svajonių ir ryžto. Tada susimąsčiau apie tai, kiek daug svajonių ir tikslų dūžta į du žodžius – vėliau arba bijau... Šia daina noriu įkvėpti žmones neatidėlioti savo svajonių, o siekti jų čia ir dabar“, – pasakoja Vidas.

Vienai pirmųjų įvertinti dainą atlikėjas davė savo gerai bičiulei, socialinių tinklų žvaigždei Daliai Belickaitei, kuri užsiminė, kad dainoje randa ir dalį savo gyvenimo istorijos. Dėl šios priežasties Vidui kilo mintis kūrinio vizualizacijoje įsiamžinti kartu su savo drauge.

Vidas Bareikis ir Dalia Belickaitė / Manto Repeckos nuotr.
Vidas Bareikis ir Dalia Belickaitė / Manto Repeckos nuotr.

„Smagu, kad prie dainos vizualo prisidėjo mano gera bičiulė Dalia. Jai šią dainą parodžiau vos tik sukūręs ir ji sakė, kad ši daina labai atspindi jos vidų. Džiaugiuos fotosesijos rezultatu ir, manau, kad mūsų nuotaika puikiai atspindi patį dainos vaibą“, – džiaugiasi atlikėja.

Naująjį kūrinį „Mergaitė Na Na Na“ bei visus kitus Vido hitus dar galima suspėti išgirsti šios vasaros koncertuose, kurie vyks rugpjūčio 6 d. Kaune, renginių erdvėje „Pakrantė“, rugpjūčio 14 d. Palangoje, Žiemos aikštėje, rugpjūčio 20 d. Trakų pilies kieme bei rugpjūčio 28 d. Klaipėdoje, erdvėje „Šiaurinis ragas“.

Naujausi straipsniai