Vido Bareikio nauja daina: vos išgirdusi ją koncerte jaunavedžių pora paprašė įrašo

Vidas Bareikis / Manto Repečkos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-19 10:24
Savo produktyvumu ir populiarumu dainininkui Vidui Bareikiui girtis tikrai nereikia. Už jį kalbą patys darbai. Prieš tris savaites dainininkas paskelbė, kad kiekvieną savaitę pristatys po naują kūrinį – šio savo tikslo ir laikosi.

Šiandien Vidas pristato trečiąją įkvepiančią dainą, intriguojančiu pavadinimu „Aš nepamesiu savo dainos“. Vieno populiariausių šalyje atlikėjų teigimu, po vieno koncerto, naujosios dainos įrašo primygtinai prašė ir būsima jaunavedžių pora, teigdama, kad daina būtent apie juos.

„Šią dainą sukūriau galvodamas apie tai, kad gyvenime labai svarbu niekada nepamesti savo krypties, savo įsitikinimų, o šiuo atveju, tai perfrazuojama kaip savo dainos. Ši daina pratęsia dabar man labai artimą ir rūpimą įkvėpimo temą“, – apie šiandien pristatomą dainą pasakoja Vidas.

Per pastarąsias savaites atlikėjas jau spėjo pristatyti kūrinius „Mergaitė Na Na Na“ bei su Monika Linkyte įrašytą dainą „Varnos ir kikiliai“. Visuose kūriniuose Vidas užkodavo įkvepiančias žinutes.

„Jaučiu, kad visas būsimasis albumas bus tokios nuotaikos kaip jau pristatyta daina „Mergaitė Na Na Na“ ar šiandien pristatoma „Aš nepamesiu savo dainos“. Tarsi lengvos ir labai linksmos dainos, tačiau taip pat savyje turinčios svarbių paslėptų žinučių. Kurdamas visada galvoju, ką noriu pasakyti savo klausytojams, o ypač patiems jauniausiems. Tai su šia daina linkiu visiems nepamesti pačių svarbiausių dalykų gyvenime, o judėti tik jūsų pačių pasirinktu, o ne kieno nors primestu keliu“, – linkėdamas atvirauja dainininkas.

Naująjį kūrinį „Aš nepamesiu savo dainos“ V.Bareikis jau spėjo atlikti ir ne viename koncerte, tad daina jau turi ne tik gerbėjų, bet ir įsimintiną istoriją.

„Pora kartų koncertuose jau pristačiau šią dainą pasibandydamas, kaipgi žmonės reaguoja, ir galiu jau dabar pasidžiaugti, kad priedainį žmonės išmoko nuo pat antros eilutės. Viena būsimųjų jaunavedžių porų vos išgirdus dainą koncerte primygtinai prašė šios dainos įrašo ir teigė, kad čia viskas apie juos. Džiugu, kad jau šiandien galiu juos pradžiuginti šiuo kūriniu“, – su šypsena veide prisimena šią istoriją Vidas.

Kviečiame įvertinti naujausią V. Bareikio dainą „Aš nepamesiu savo dainos“:

Šią vasarą V. Bareikio kūrinius galima suspėti išgirsti ir būsimuose koncertuose. Rugpjūčio 20 d. Trakų pilyje, rugpjūčio 22 d. Nidoje, evangelikų liuteronų bažnyčioje, o rugpjūčio 28 d. Klaipėdoje, renginių erdvėje „Šiaurinis ragas“.

Naujausi straipsniai