Vido Bareikio koncerte – romantiškos piršlybos: mergina į sceną atviliota apgaule

Vido Bareikio koncertas/Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-16 23:56
Atlikėjas Vidas Bareikis savo turo #vb100 finaliniame koncerte „Siemens” arenoje gerbėjus vedė iš proto. Šou elementų, netikėtų akrobatinių triukų ir energijos kupiną pasirodymą praskaidrino ir piršlybos scenoje.

Vidas Bareikis koncertą pradėjo nusileisdamas į sceną su degančiu fakelu rankose. Pačioje koncerto pradžioje dainininkas atliko keletą publiką „užvedusių“ dainų. Vidas pasveikino ne tik vilniečius, bet ir žiūrovus, atvykusius jo palaikyti iš kitų miestų.

Koncertas Vilniuje buvo kupinas netikėtumų. Vidas Bareikis koncerto pabaigoje paprašė visų tylos ir pasakė, jog viena mergina, Rūta Radzevičiūtė, laimėjo loterijoje. Paprašęs merginos užlipti į sceną, po to, kai sugrojo pirmuosius dainos „Trys Kanados“ akordus, Vidas ją paliko su mylimuoju, kuris laikė glėbį gėlių ir jaudinosi prieš ištraukdamas žiedą. Nutrūktgalvio „BMX“ dviračio savininko, triukus scenoje atliekančio Vido Bareikio grupės nario mergina Rūta Radzevičiūtė po daugiau nei penkerių metų draugystės išgirdo išsvajotąjį klausimą.

Priklaupęs ant vieno kelio, Vido Bareikio komandos narys susijaudinęs paprašė už jo tekėti. Svajonių mergina džiugiai į mikrofoną suriko: „Taip!“.


Vido Bareikio koncertas/Žmonės.lt nuotr.
Vido Bareikio koncertas/Žmonės.lt nuotr.
Vido Bareikio koncertas/Žmonės.lt nuotr.
Vido Bareikio koncertas/Žmonės.lt nuotr.

„Siemens“ arenoje susirinkę žiūrovai audringai porą palaikė gausiais aplodismentais bei šūksniais.

Tai nebuvo vienintelė ypatingo vakaro staigmena. Pasirodymui besitęsiant, scenoje pasirodė ir Bareikių trio – trys kartos Bareikių vyrų: sūnus Adas Bareikis, tėtis Vidas Bareikis vyresnysis ir pats šio vakaro „kaltininkas“ Vidas.

Kartu jie atliko jausmingą kūrinį, skirtą kiekvienam tėčiui. Vido Bareikio sūnus ne tik dainavo, bet prieš tai ir šoko breiką. Vaikas nustebino susirinkusiuosius savo sportišku, ritmišku ir žavingu šokiu. Šokti jam sekėsi taip pat puikiai, kaip ir dainuoti kartu su tėčiu ir seneliu.

Kalbėdamas apie šio koncerto išskirtinumus, Vidas visų pirma vardina ne technines įgarsinimo ar vizualizacijos savybes, o žmogiškosios galios resursus: vienas energingiausių šalies atlikėjų savo 100-ojo koncerto scenoje pasirodė kartu su ekstremalių sporto šakų atstovais ir drauge su jais sukūrė nepakartojamą šou.

Žiūrovams skambėjo puikiai žinomos dainos, tarp kurių visa serija kelių pastarųjų metų hitų: „Pusvalanduko“, „Trys Kanados“, „Babkės“, „Bradas Pitas“, taip pat ir didelės sėkmės sulaukęs naujausias Bareikio hitas „Nervai“. Kiekvienas jų baigiamajame turo koncerte buvo apipavidalintas specialiais pasirodymais. Arenos erdvėje buvo paruošta speciali scena, pritaikyta tiek sporto numeriams, tiek muzikiniams pasirodymams.

Naujausi straipsniai