Vidas Bareikis sūnaus gimtadienį sutinka laikydamasis tradicijos – nusifotografavo su Adu ant rankų

Vidas Bareikis su sūnumi Adu 2009-aisiais ir 2021-aisiais / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugpjūčio 28-oji – ypatinga diena atlikėjui Vidui Bareikiui, mat šią dieną jo sūnus Adas Bareikis mini savo 13-ąjį gimtadienį. Šia gražia proga dainininkas su sūnumi padarė jau tradicija tapusį dalyką – atkartojo kasmet daromą kadrą, kuomet Adas įsitaiso nuotraukai ant mylimo tėčio rankų.

Švęsti Ado gimtadienį įprasta Juodkrantėje, prie jūros, tad ši tradicija niekur nedingo – berniukas šiuo metu pajūryje leidžia laiką su mama dainininke Jurga Šeduikyte.

Vis dėlto tradicija pasidaryti nuotrauką, kuomet Adas įsitaiso tėčiui ant rankų – nedingo, tiesa, šįkart jiedu įsiamžino kelios dienos prieš Adui išvykstant į pajūrį, Vilniuje.

Vidas Bareikis su sūnumi Adu 2009-aisiais / Asmeninio albumo nuotr.

„Šiandien savo gimtadienį švenčia mano mylimiausias 13 metų žmogus pasaulyje – Adas Bareikis. Ačiū, kad tiek daug mane išmokei ir vis dar mokai kiekvieną dieną, ačiū už atkaklumo, atsakingumo, rūpesčio aplinkiniams ir darbštumo pavyzdį. Ir labai ačiū, kad turiu tokį puikų sūnų, kokio nė neįsivaizdavau galintis svajoti.

Jaučiu, jau greit šitoj tradicinėj foto galėsim arba tiesiog stovėti apsikabinę, arba galų gale apsikeisti (šypsena). Myliu!“ – pasidalijęs 2009-ųjų ir 2021-ųjų kadrais socialiniame tinkle rašė V.Bareikis.

Vidas Bareikis su sūnumi Adu 2021-aisiais / Asmeninio albumo nuotr.

Su Žmonės.lt pasidalinti tradicija tapusiomis nuotraukomis sutikęs Vidas atskleidė, kad tradicija sūnaus gimtadienį švęsti prie jūros niekur nedingo – gimtadienis minimas ir Juodkrantėje, ir Vilniuje.

Pasiteiravus apie dovanas, Vidas paatviravo, kad berniukas dabar labai susidomėjęs piešimu ant batų: juos margindamas permanentiniais flomasteriais sukuria avalynei netikėtą dizainą ir unikalią išvaizdą, tad buvo nutarta finansine išraiška skatinti šį jo hobį.

„Bendras susitarimas šventei buvo pinigai savo svajonėms ir tikslams, kas šiuo metu yra batų dizainas“, – Žmonės.lt sakė V.Bareikis.

O kad ištiktų ir tasai momentinis gimtadienio džiaugsmas, Adas dovanų gavo ir batutą, kas, be jokios abejonės, suteikė džiaugsmo „čia ir dabar“.

Vidas Bareikis su sūnumi Adu 2021-aisiais / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau