Vidas Bareikis su sūnumi pristato naują kūrinį: solinis Ado numeris „Pižamų vakarėlyje“

Vido Bareikio ir sūnaus Ado vaizdo klipas „Pižamų vakarėlis“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-15 10:51
Atlikėjo Vido Bareikio kūrybiškumu, tikriausiai, suabejoti negalėtų niekas. Praėjusį šeštadienį LRT projekte „Dainuokim kartu“ žiūrovus nustebino šeimyninis Vido ir Ado duetas su visiškai nauju kūriniu. Žinoma, naujasis hitas „Pižamų vakarėlis“ ir jam skirtas vaizdo klipas neliko užmirštas – šiandien jis pasiekiamas ir interneto platybėse.

„Gavome užduotį sukurti pasirodymą pižamų vakarėlio tema. Kadangi labai mėgstu kūrybinius iššūkius, pradėjau fantazuoti apie dainą, kuri taps kiekvieno pižamų vakarėlio himnu. Daina gimė vieną rytą labai sklandžiai, vos prabudus ir dar gulint lovoje. Sugalvojau, kad būtų juokinga jei pižamų vakarėlį apdainuotume kaip tikrą audringą vakarėlį, bet tik su pižamų vakarėliams būdingais atributais. Skaniu maistu, vaikiškomis šėlionėmis ir beprotiškais šokiais“, – apie dainos atsiradimą pasakoja V. Bareikis.  

Naujoje dainoje smuiku griežia ir praėjusių metų geriausio atlikėjo titulą pelniusio V. Bareikio sūnus Adas, kuris ne tik dainuoja visą „kabinančią“ dainą, bet ir demonstruoja išskirtinį įvaizdį bei meistriškus šokio judesius.

„Vos gimus dainai, supratau, kad tai bus solinis Ado numeris, mat jo balsas čia puikiai tiko ir dainą šia tema geriausiai atliks būtent vaikas. Manau, patiks ne tik jo bendraamžiams, bet ir visiems vakarėlių mylėtojams“, – sūnaus soline premjera džiaugiasi Vidas.

Paklausus Ado apie bendrą projektą su tėčiu, jis pabrėžė, kad jam labai patinka leisti laiką kartu ir muzikuoti. 

„Šį vaizdo klipą filmavome iki antros valandos nakties, buvo labai linksmas laikas. Taip pat galėjau paragauti visus klipe matomus skanėstus – tai geriausia klipo filmavimo dalis“, – pasakoja Adas.

Aktyvusis Vidas Bareikis ne tik džiugina žiūrovus kiekvieną šeštadienį rengiamais improvizuotais pasirodymais televizijos projekte, bet ir veda didžiulio populiarumo sulaukusį karantininio laikotarpio edukacinį projektą – „Įdomiosios pamokos“.

„Labai vertinu galimybę prisidėti prie jaunųjų lietuvaičių edukacijos ir auklėjimo tokiu sunkiu laikotarpiu. Manau, kad labai svarbu suteikti visiems šviesos šiuo slogiu metu. Tą ir stengiamės kurti šiame projekte.  Be to, galvoju, kad labai svarbu išnaudoti visas galimybes padėti šiuo metu ne geriausius laikus išgyvenančioms organizacijoms ir savanoriškiems judėjimams. Būtent todėl sumaniau marškinėlių akciją, kurios metu kiekviena organizacija gali siųsti savo atributiką ir aš ja pasipuošiu kiekvienoje laidoje“, – apie dar vieną originalų sumanymą pasakoja Vidas.

 

Naujausi straipsniai