Vidas Bareikis pravėrė įrašų studijos duris: pristato dokumentiką apie albumo kūrybą

Vidas Bareikis / Ievos Jūros nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Vienas garsiausių šalies atlikėjų Vidas Bareikis birželio 17-ąją sostinėje, Rotušės aikštėje, surengs nemokamą koncertą, kuriame laukia įspūdingas šou su naujo albumo „Fortūna“ dainomis. Prieš pat pasirodymą atlikėjas klausytojams praveria įrašų studijos duris, pristatydamas pirmąją dokumentikos dalį apie kūrybą.

Pasakodamas apie naujausio albumo „Fortūna“ kūrybą, V.Bareikis atvirauja, kad tai – ilgo darbo vaisius, į kurį sudėtos pastarųjų metų idėjos.

„Kelionė link šio albumo prasidėjo dar 2020 metų kovą, kai prasidėjo pirmoji pandemijos banga, po to sekė antroji, vėliau dėl persidirbimo turėjau tam tikrų sveikatos problemų, dar pridėkime skyrybas ir naujus santykius ir, manau, turime puikų receptą geram albumui. Per visą šį dvejų žvėriškai sunkių metų laikotarpį kūriau, bet nebuvau tikras, kaip pasielgti su šiomis dainomis. Kažkiek buvau pasimetęs ir užsisukęs savo rate. Bet tuomet sutikau žmogų, kuris prieš aštuonis metus prodiusavo mano pirmąją solinę dainą „Rėkti trypiant kojom“ ir pasiūlė vėl užsukti į studiją ir parodyti naują kūrybą. Taip viskas ir prasidėjo“, – apie naujo albumo gimimą pasakoja V.Bareikis.

Vidas Bareikis / Ievos Jūraitės nuotr.

Visą albumą prodiusavo muzikiniame pasaulyje gerai žinomas prodiuseris Snore Bergerud. Kūrėjams pavyko sukurti naują Vido skambesį bei muzikinio rinkinio vientisumą, kuris nustebino klausytojus.

Šiandien V.Bareikis į dienos šviesą išleidžia ir ilgą albumo „Fortūna“ kūrybos kelią pristatančios dokumentikos pirmąją dalį. Atlikėjas žada dar tris ketvirtadienius pristatyti kitas dokumentikos dalis, kuriose galima iš arti pamatyti, kaip vyko kūrybinis procesas įrašų studijoje bei žinomų kūrinių vystymas.

„Albumo kūrybos procesas yra tai, ką mato tik kūrėjai ar prodiuseriai. Šį kartą norėjosi į tai leisti pažvelgti ir klausytojams. Parodyti, kaip įvairūs bandymai ar diskusijos nuveda iki galutinio rezultato. Kaip kartais abejojama dėl vienų ar kitų detalių“, – apie kūrybą pasakoja atlikėjas.

Penktadienį Vilniuje, Rotušės aikštėje „LATGA Autorių namų“ scenoje, 23 valandą atlikėjas surengs įspūdingą koncertą, kuriame laukia daugybė staigmenų ir naujausi kūriniai.

Skaitykite daugiau