Vidas Bareikis po vienu stogu subūrė gerbėjus iš Lietuvos: paskelbė žinią apie neįprastą koncertinį turą

Vidas Bareikis / M.Repečkos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-06 14:07
Vidas Bareikis visuomet išlieka originalus. Prisitaikydamas prie esamos situacijos, susijusios su koronavirusu, atlikėjas pirmadienio vakarą gerbėjams iš įvairiausių šalies miestų pristatė būsimąjį koncertinį turą „Po kauke“. Šio turo metu atlikėjas apsilankys net 13 – oje miestų, kur pristatys akustines dainų versijas.

Pirmadienio vakarą atlikėjas savo gerbėjus iš įvairių šalies miestų sukvietė į Vilniaus senamiestį, kur visai neseniai duris pravėrusiame bare ir vinilų parduotuvėje „Archyvai“ surengė intymų susitikimą. Čia atlikėjas atliko populiariausius savo kūrinius akustiškai bei paskelbė apie koncertinį turą „Po kauke“.

„Erdvė, kurioje susitikome, tarsi sukurta ypatingiems muzikiniams susitikimams, tad nusprendžiau paskelbti koncertinio turo startą ypatingai – su ištikimiausiais gerbėjais iš įvairių Lietuvos miestų“, – naujoje vietoje įvykusiu susitikimu džiaugiasi atlikėjas.

Vidas Bareikis / M.Repečkos nuotr.
Vidas Bareikis / M.Repečkos nuotr.

Akomponuodamas sau pianinu, kaip ir artėjančiame koncertiniame ture, taip ir pirmadienio vakarą atlikėjas pradėjo akustinių dainų atlikimu, o vėliau papasakojo, kas slypi po būsimojo turo pavadinimu.

„Turo pavadinimas simbolizuoja ne tik šio laikotarpio privalomą apsaugos atributą – kaukę, bet ir paties turo pagrindinę mintį. Čia bus viskas šiek tiek kitaip, intymiau, artimiau ir atviriau, parodysime tai, kas slepiasi po „šou kauke“ ir akustiniu kūrinių atlikimu“, – pasakoja charizmatiškasis Vidas.

Vidas Bareikis / M.Repečkos nuotr.
Vidas Bareikis / M.Repečkos nuotr.

V.Bareikio koncertinis turas „Po kauke“ bus ypatingas ir dėl to, kad jame galės apsilankyti itin ribotas skaičius klausytojų, tačiau tai koncertams suteiks ne tik šiuo metu būtiną saugumą, bet ir sukurs dar artimesnį ryšį tarp atlikėjų ir susirinkusių gerbėjų.

„Tokio pobūdžio koncertais pradėjau savo solinę veiklą prieš 6 metus ir labai pasiilgau šio formato. Tokiame pasirodyme ne tik atlieku jaukias ir puikiai klausytojams pažįstamų dainų versijas, bet ir nevengiu pokalbių, improvizacijų ar netikėtų klausimų – atsakymų momentų. Labai laukiu susitikimo su visų miestų klausytojais“, – apie būsimą koncertinį turą pasakoja dainininkas.

Vidas Bareikis / M.Repečkos nuotr.
Vidas Bareikis / M.Repečkos nuotr.

Visoje Lietuvoje turo „Po kauke“ metu atlikėjas žada aplankyti net 13 skirtingų miestų. Koncertus surengs spalio 19 d. Gargžduose, 21 d. Lazdijuose, 22 d. Rokiškyje, 23 d. Molėtuose, 30 d. Tauragėje, lapkričio 5 d. Ukmergėje, 28 d. Panevėžyje, gruodžio 2 d. Plungėje, 3 d. Alytuje, 10 d. Mažeikiuose, 11 d. Jonavoje, 30 d. Šiauliuose, o sausio 1 d. koncertinį turą užbaigs Palangos koncertų salėje.

Naujausi straipsniai