Vidas Bareikis mirusiai mamai skyrė šiltus žodžius: „Labai tave myliu ir siunčiu didžiausius sveikinimus“

Vidas Bareikis su mama Kristina/ Fotobanko ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-03 17:49
Dainininkas, aktorius ir teatro režisierius Vidas Bareikis Mamos dienos proga anapilin išėjusiai mamai Kristinai skyrė jautrų laišką, kuriame dėkoja už skanius blynus, išmokytas pamokas ir meilę anūkui.

„Ilgą laiką galvodamas apie savo mamą pirmiausia prisimindavau tam tikras nuoskaudas kurias išgyvenau būdamas pauglys ir labai ilgą laiką negalėjau jų atleisti. Bet dabar, ramia širdimi galiu pasakyti, kad viską supratau, atleidau ir išmokau kovoti su tais vidiniais demonais, o matyt labiausiai tiesiog savo egoizmu kuris ir statė mano bėdeles į priekį, o ne leido atvirai ir nuoširdžiai bendrauti su savo vienintele mama“, – „Facebook“ rašė V. Bareikis.

 

Vidas Bareikis su mama Kristina/ Socialinių tinklų nuotr.
Vidas Bareikis su mama Kristina/ Socialinių tinklų nuotr.

„Mama – dabar labai šiltai galiu tau pasakyti, kad pirmieji trys dalykai kuriuos atsimenu pasakęs žodį „mama“ visgi yra ne kažkokios nuoskaudos, o tai yra: Tavo iškepti blynai per visą keptuvę su braškiu uogiene ir kaip juos atnešei prie prūdo man žvejojant su tėčiu. Tai kaip tu mane vaikystėje kiekvieną vakarą užglostydavai iki pat miego. Ir tai kai jau pati sulaukūsi anūko negailėdavai nieko ir jam pirkdavai gausybę lego, puzlių ir virdavai pačius skaniausius makaronus su lašiša.

Ačiū tau už visas pamokas, ačiū už tą šypseną, liūdnas gilias akis, emocionalumą, muzikalumą, režisūrinę ir artistinę gyslelę ir Vokišką užsispyrimą! Labai tave myliu ir siunčiu didžiausius sveikinimus! Tikiuosi, kad ir ten kur dabar esi yra patogi sofa, tavo mėgstamiausios Rusiškos TV programos ir daug ramybės kurios tau visą gyvenimą taip trūko. Su didžiausia meile – tavo Vidukas“, – jautrius žodžius mamai skyrė menininkas.

Naujausi straipsniai