Vidas Bareikis madų šou pademonstravo klasišką įvaizdį: „Indrė labai gerai pataria“

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-17 08:17
Liepos 16-ąją Vilniaus rotušėje būriavosi garsenybės. Čia buvo pristatyta jau 8-oji kūrėjos Agnės Kuzmickaitės prêt-à-porter kolekcija. Į šou atvyko ir laidų vedėja, influencerė Indrė Stonkuvienė su mylimuoju, atlikėju Vidu Bareikiu.

Žinomos dizainerės drabužių kolekcijos pristatyme Indrė portalui Žmonės.lt atviravo, jog šiam vakarui ji pasiruošė labai greitai. Išskirtiniu stiliumi dažniausiai akį traukianti Indrė puošėsi A.Kuzmickaitės kurtais drabužiais ir neslėpė, kad tai – ne pirmas kartas, kai savo įvaizdį patiki būtent jai.

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Kartu su Indre į renginį atvykęs Vidas Bareikis juokėsi, kad jam šįvakar šalin teko mesti taip pamėgtą treningą ir pasipuošti klasikiniu kostiumu. Tiesa,  jis derinosi prie Indrės ir nepamiršęs pagrindinio dizainerės akcento – drugelių – švarko kišenę padabino jais puošta nosinaite. „Mes juk komanda, todėl turime būti susiderinę“, – šypsojosi Vidas.

Atlikėjas neslėpė, kad dabar jam dažnai tenka kreiptis į naująją mylimąją patarimo dėl stiliaus. „Indrė visus šiuos reikalus supranta penkis šimtus kartų geriau nei aš. Ji jaučia, turi skonį ir visada labai gerai pataria. Manau, susimaučiau be jos“.

Agnės Kuzmickaitės madų šou / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Agnės Kuzmickaitės madų šou / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Dažniausiai su sportiniu kostiumu scenoje matomas Vidas Bareikis neslėpė, kad su oficialia apranga nėra taip patogu, tačiau filmuojant jo autorinę laidą „Vido Video“ jis prie kostiumo priprato. „Filmavome 76 laidas, o kiekvienoje jų pasirodydavau vis su kitu kostiumu. Mane rengusi stilistė Marija Palaikytė buvo teisi – mano chuliganizmą galima įvilkti į klasiką“, – sakė jis.

Vyras atviravo, kad yra gavęs nemažai pastebėjimų ir komplimentų, kad nors su klasikiniu drabužiu jis atrodo kiek neįprastai, jam ši apranga tinka. Vis dėlto, scenoje atlikėjas savo vizitine kortele tapusio įvaizdžio atsisakyti nežada. „Jei per pasirodymus rinkčiausi oficialius kostiumus, jie greit sušlaptų ir vienas po kito plyštų“, – juokėsi atlikėjas.

Taip pat skaitykite: A.Kuzmickaitės madų šou – būrys žinomų veidų: grožėjosi ne tik užsienyje išliaupsintais darbais

Žmonės.lt primena, kad dizainerė Agnė Kuzmickaitė dalį trijų linijų kolekcijos vasario mėnesį pristatė viename svarbiausių pasaulio mados industrijos renginių – pagrindinėje Londono mados savaitės programoje ir buvo ypač palankiai įvertinta tarptautinės mados bendruomenės, tačiau gerbėjai Lietuvoje išvydo kur kas daugiau – beveik pusšimtį moterims bei vyrams skirtų drabužių modelių. 

Agnės Kuzmickaitės kūryba ketvirtadienį grožėjosi režisierius Oskaras Koršunovas, stilistė Agnė Jagelavičiūtė su fotografu Luku Griciumi, Agnės Kuzmickaitės vyras, dainininkas Saulius Prūsaitis su dukrele, laidų ir renginių vedėja Agnė Grigaliūnienė, marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis, choreografė Viktorija Macijauskienė su dukra, mados fotografė Reda Mackevičiūtė, fotografas Gediminas Žilinskas ir kiti žinomi žmonės.

Naujausi straipsniai