Vidas Bareikis kūną papuošė nauja tatuiruote: „Piešinys – mano gyvenimo įvykių atspindys“

Vidas Bareikis savo ranką papuošė nauja tatuiruote / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-31 08:00
„Kiekviena mano tatuiruotė turi savo istoriją, reikšmę – niekada nieko nedarau šiaip sau“, – prisipažino nauju piešiniu ant kūno pasidabinęs dainininkas, aktorius bei režisierius Vidas Bareikis (34).

Apie naują savo tatuiruotę ir jos reikšmę Vidas sutiko papasakoti ir naujienų portalui Žmonės.lt. Kaip ir visos V.Bareikio tatuiruotės, turinčios savo istoriją, ši – ne išimtis. 

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Asmeninio albumo nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Asmeninio albumo nuotr.

„Nuo 2015-ųjų iki 2019-ųjų kartu su Algiu Latėnu vadovavau aktorių kursui Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Su studentais turėjome labai glaudų ryšį ir iki šiol palaikome draugiškus santykius. Bebaigiant studijas, didžioji dalis kurso išsitatuiravo „K“ raidę. Visus tuos keturis metus turėdavome šūkį – sudėdavome rankas kaip komanda ir surikdavome: „kursiokai!“. Jau seniai turėjau viziją, kad tų žmonių garbei pasidarysiu tatuiruotę. Tačiau aplinkybės sususidėliojo taip, kad šį planą įgyvendinau tik dabar“, – kalbėjo žinomas menininkas.

Rankos aplink Vido išsitatuiruotą raidę „K“ simbolizuoja 15 žmonių, kurie baigė jo kursą, o pati „K“ raidė – žodį „kursiokai“.

„Mano tatuiruotės – gyvenimo įvykių atspindžiai. Tų dalykų, kurie nutiko ir jų neišbrauksi iš savo sąmonės, tuo labiau – nenusiimsi nuo odos. Man labai smagu visą tai atsiminti“, – prisipažino V.Bareikis.

Naujausi straipsniai