Vidas Bareikis iškovojo rudąjį karatė diržą: dėkojo treneriui ir mylimajai Indrei

Vidas Bareikis su Indre Stonkuviene ir Mariumi Repšiu / Asmeninio albumo ir Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-08 07:53
Dainininkas, režisierius bei aktorius Vidas Bareikis (34) džiaugiasi dar vienu įveiktu iššūkiu – prieš kelias dienas iškovotu ruduoju kiokušin karatė diržu. „Jeigu nepatirsiu traumų, kitą vasarą turėčiau kovoti dėl juodojo“, – Žmonės.lt prisipažino Vidas.

V.Bareikis pasakojo, kad karatė treniruotes lankyti pradėjo dar vaikystėje: šiuo sportu jis užsiiminėjo nuo 7 iki 12 metų, tačiau vėliau ėmėsi naujos veiklos – žaidė krepšinį. Vidas šypsosi, nors buvo nutraukęs šio japonų kovos meno treniruotes, karatė visada liko jo kraujyje.

„Prieš septynerius metus, kai mano sūnui Adui suėjo ketveri, nuvedžiau jį į kovos menų mokyklą „Saulės ženklas“, ten vyko ir suaugusiųjų treniruotės. Pradžioje šiek tiek laužiausi, galvojau, gal apsigaunu, gal man tiesiog įdomiai atrodo tos treniruotės ir tiek. Varvinau seilę, kaip koks katinas, žiūrėdamas į besitreniruojančius. Po metų treneris paklausė: „Gal jau galų gale užeisi?“ Kai užėjau, iki šios dienos iš ten negaliu išeiti visomis prasmėmis. Tai yra mano didžiausia sportinė aistra ir net gyvenimo būdas“, – Žmonės.lt pasakojo V.Bareikis. 

Prieš kelias dienas Vidas išlaikė 1kyu, karatistų žodyne tai – paskutinis etapas iki juodojo diržo.

Vidas Bareikis/ Asmeninio albumo nuotr.
Vidas Bareikis/ Asmeninio albumo nuotr.
Vidas Bareikis iškovojo rudąjį karatė diržą/ Asmeninio albumo nuotr.
Vidas Bareikis iškovojo rudąjį karatė diržą/ Asmeninio albumo nuotr.

„Dabar gavau rudąjį diržą su juoda juostele. Jei nepatirsiu traumų, turėčiau kitą vasarą gintis ir juodąjį“, – šypsojosi Vidas Bareikis. 

Įveiktu iššūkiu Vidas pasidžiaugė ir socialiniuose tinkluose, už pamokas ir palaikymą jis dėkojo treneriui Pauliui Klapatauskui, taip pat mylimąjai Indrei Stonkuvienei.

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Asmeninio albumo nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Asmeninio albumo nuotr.

„Na ką, liko vienas žingsnis iki svajonės ir tikslo kurį užsibrėžiau prieš 6 metus. 1 kyu iškovotas! Didelis ačiū mano treneriui Pauliui Klapatauskui ir visai karatė mokyklos „Saulės ženklas“ komandai! Ačiū treniruočių partneriams, o ypač mano rudo diržo kolegai Mariui, su kuriuo kartu nuėjom visą šį stovyklos pasirengimo kelią ir, aišku, mano meilei Indrei Stonkuvienei už palaikymą ir tai, kad su ja atidirbtos 78 sporto dienos iki šios stovyklos labai padėjo pasirengti fiziškai.

Kiokušin karatė man labiausiai patinka dėl to, kad tai yra viso gyvenimo kelias ir, kai jau pagalvoji, kad jau 25 kovos yra kažkas wow – supranti, kad kitąmet jų lauks 30, o vėliau ir 50. Ir šiame kelyje visada priekyje stovės tie, į kuriuos norėsis lygiuotis, vytis juos ir mokytis iš jų su didžiule pagarba. Osu!“, – rašė Vidas.

Naujausi straipsniai