Vidas Bareikis „Finalo ketverte“ laukia didesnės drąsos

Vidas Bareikis / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-17 12:26
Moderniausias LNK muzikinis projektas „Finalo ketvertas“ įsibėgėja. Jau šiandien 19 val. žiūrovų laukiantis trečiasis finalas žada stebinti ne tik įspūdingais pasirodymais bei maksimaliai įtemptomis dvikovomis, bet ir nemenkais iššūkiais muzikiniuose sostuose sėdinčiam ketvertui.

Pirmosios laidos įrodė, kad kartais dvikovos baigtį gali nulemti itin nedidelis balsų skaičius. Seksualioji Senjasa muzikinį sostą iš Gabrielės Banevičienės-Gabi iškovojo vos 4% persvara. Įspūdingas buvo ir Senjasos kelias į sostą – teisėjai išskirtinį jos pasirodymą griežtai kritikavo. „Duočiau „ne“, bet kadangi čia toks projektas, linkiu ketvertui užsivesti savo variklius ir ją suvaryti, dėl to duosiu „taip“,“ – aštriai pasisakė Vidas Bareikis. Vis dėlto, tiesioginis žiūrovų balsavimas nulėmė, kad būtent Senjasa užėmė muzikinį sostą.

„Iš Senjasos tikėjausi didesnės drąsos. Ji – iššaukianti, jos įvaizdis – šokiruojantis, maniau, kad rinksis kietesnius varžovus, jau turinčius platesnę gerbėjų auditoriją. Manau, Gabi buvo parankiausias variantas iš keturių, bet, jei kovoje nori įrodyti savo jėgą, privalai rinktis stipriausią oponentą ir duoti jam į kaulus. Tuomet gali tikėtis užsitarnauti visų pagarbą,“ – teigė teisėjas Vidas Bareikis.

Projekto rengėjai atskleidė, kad muzikinės dvikovos – ne vienintelis iššūkis, su kuriuo šią savaitę teks susidurti sostus užėmusiam ketvertui. „Jau žinome, kad į sceną lips neįtikėtinai stiprūs pretendentai. Kai kurių tiesiog neįmanoma pamiršti ir esame tikri, kad tiek teisėjai, tiek žiūrovai turėtų likti be amo. Vis dėlto, didžiausias iššūkis, matyt, lauks ne scenoje. „Finalo ketvertui“ teks išmėginti ne tik vokalines, bet ir fizines bei dvasines galimybes,“ – žiūrovus intrigavo rengėjai. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai