Vidas Bareikis – apie pirmąją meilę dvigubai vyresnei moteriai

Vidas Bareikis/Manto Repečkos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-06 11:31
Garsus aktorius, režisierius ir dainininkas Vidas Bareikis nevengia kalbėti net ir labiausiai tabu laikomomis temomis. Šį kartą televizijos laidų vedėjos Indrės Stonkuvienės iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginyje Vidas atvirai papasakojo apie vieną juokingiausių ir gėdingiausių nutikimų gyvenime – tai, kaip susipažino su pirmąja savo mergina ir prarado nekaltybę.

Žodžio kišenėje neieškantis atlikėjas prisipažino, kad ši istorija iki pat šiol jam sukelia didžiulį juoką bei šypseną.

„Man visa tai buvo gana vėlai. Aš nekaltybę praradau 19-likos metų“, – pasakojo Vidas.

Anot garsaus vyro, viskas nutiko vieną vasarą pajūryje. „Nidoje viename iš barų, vis grodavo  grupė „Pelenai“ su Česlovu Gabaliu. Na, o mes su draugais nuo pat paauglystės turėjome tokią tradiciją keliauti į tą barą ir linksmintis pagal „Pelenų“ muziką. Vieną tokį vakarą mes su draugais šokome, šokome ir aš matau, kad man viena panelė akimis siunčia signalus. Nebuvau tas drąsus bernas, kuris gali prieiti prie merginos ir ją užkalbinti. Aš visada galvodavau, kad, o kas tuomet, jeigu aš jai vis tik nepatinku? Taigi, prieiti ir užkalbinti man buvo didelis žingsnis“, – prisipažino atlikėjas.

„Galų gale, ta panelė nesulaukė mano dėmesio ir išėjo iš baro. Tada aš ėmiau suprasti, kad tuoj prarasiu savo šansą, tad sugalvojau rizikuoti. Savo draugams dramatiškai pasakiau: „Jeigu šiąnakt negrįšiu – nerakinkit durų“. Ir išbėgau paskui. Susipažinome. Beje, jos vardas irgi Jurga, bet ne ta, apie kurią galvojate“, – juokėsi dainininkas.

Kaip sako Vidas, juokingiausia istorijos dalis paaiškėjo tik po kelių jų draugystės mėnesių: „Vieną dieną ji manęs paklausė, kiek man metų. Man atsakius, kad tuoj bus 19-lika, ji pradėjo juoktis. Pasirodo, kad jai – 36. Nuo kėdės vos nenukritau“.

Visą šmaikščią istoriją pamatyti galite vaizdo įraše iš Marijampolėje vykusio #MoterųPasaulyje renginio:

Naujausi straipsniai