Victorios Beckham lietuvę manekenę apgynė jos mama iš Raseinių

Giedrė Dukauskaitė / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-18 19:08
Kai Victorios Beckham pasirinktą manekenę iš Lietuvos dėl liesumo užsipuolė internautai, savo žodį tarė 29 modelio Giedrės Dukauskaitės mama Irena Dukauskienė.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Instagramo nuotr.
Instagramo nuotr.

Giedrė Dukauskaitė įamžinta 2018 m. retro stiliaus akinių reklamoje. Internete tūkstančiai ėmė reikšti nepasitenkinimą neva dizainerė propaguoja perdėm liesą kūną. Tokių priekaištų ji sulaukia ne pirmą kartą. Kalbos dėl perdėm nesveiko lieknumo mados pasaulyje netyla jau keleri metai, nes tai gali turėti įtakos milijonams dietomis alinančių save paauglių, o anoreksija priveda ir iki mirties.

Niujorke gyvenanti Giedrė Dukauskaitė šiuo metu yra įtraukta į geriausių pasaulio modelių Top-50.

Manekenės mama Irena Dukauskienė britų portalui „MailOnline“ išsakė savo poziciją.

„Nesuprantu, dėl ko šis triukšmas, tai nesąmonė. Dauguma ją kritikuojančių motinų pavydi mano dukteriai sėkmės? Atkreipkite dėmesį: Giedrei yra 29 metai, ji ne 16-metė, kuri dar nėra subrendusi“, – sakė Irena Dukauskienė.

Ji atkreipė besipiktinančiųjų dėmesį, kad su dukra matėsi prieš porą mėnesių – vaiko išvaizda mamai nerimo nesukėlė. Ponia Irena papasakojo, kad jos dukra mėgsta ir tradicinius lietuviškus valgius, kurie toli gražu nėra dietų sudėtinė dalis – Giedrė valgo ir cepelinus, ir kepsnius su bulvėmis.

Mados pasaulis kažkada lietuvę ir pastebėjo, kad ji iš prigimties yra itin liekna.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai