Victorios Beckham įvaizdis karališkosiose vestuvėse: apsirengė lyg laidotuvėms?

Victoria ir Davidas Beckhamai / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-19 13:04
Šeštadienį viso pasaulio dėmesį prikaustė metų vestuvės – Jungtinės Karalystės princas Harry (33) veda savo išrinktąją Meghan Markle (36). Nuo šiol pora pasauliui bus žinoma kaip Jų Didenybės Sasekso hercogai.

Karališkųjų vestuvių eiga Lietuvos laiku

  • 11:00 1 200 pakviestų tautos atstovų renkasi į Vindzoro rūmų teritoriją.
  • 11:30–13:00 600 svečių, dalyvausiančių ceremonijoje, karietomis atkeliauja į Šv. Jurgio koplyčią rūmuose.
  • 13:20 Į Šv. Jurgio koplyčią atvyksta karališkosios šeimos nariai. Tuo tarpu nuotaka su mama Doria Ragland išvažiuoja iš „Cliveden House“ viešbučio, kur praleido pastarąją naktį
  • 13:45 Princas Harry kartu su vyriausiuoju pabroliu princu Williamu atvažiuoja į Šv. Jurgio koplyčią.
  • 13:55 Pasirodo paskutinė vestuvių viešnia – Karalienė Elizabeth II. Tuo tarpu M.Markle pasirodo prie bažnyčios. Ten ją pasitinka princas Charlesas.
  • 14:00 Vindzoro dekanas, vyskupas Davidas Conneris pradeda santuokos ceremoniją Kenterberio arkivyskupui Justinui Welby vadovaujant, jaunavedžiai apsikeičia santuokos įžadais
  • 15:00 Ką tik susituokę princas Harry ir Meghan palieka koplyčią. Jie karieta keliauja per Vindzorą. Tuo tarpu visi 600 ceremonijos svečių keliauja į Šv. Jurgio salę Vindzoro rūmuose, kur laukia Jos Didenybės Elizabeth II organizuojamas priėmimas.
  • 21:00 Prasideda naktinės linksmybės – jaunavedžiai atvyksta į princo Charleso dovanojamą privačią vestuvių puotą Frogmoro rezidencijoje. Į šią iškilmių dalį pakviesti tik patys artimiausi jaunavedžių bičiuliai. Jų – maždaug 200.

TIESIOGINĖ VESTUVIŲ TRANSLIACIJA.

Nors pati ceremonija įvyks 14 val. Lietuvos laiku, svečiai pradėjo rinktis likus dar trims valandoms iki šventės. Maždaug 600 išrinktųjų, dalyvausiančių pačioje jungtuvių ceremonijoje, rinktis pradėjo pusę dvylikos.

Tarp garbingų svečių – buvęs futbolininkas Davidas Beckhamas su žmona dizainere Victoria Beckham. Visuomet nepriekaištinga elegancija pasižyminti Victoria šįkart nustebino daugelį. Kodėl vestuvėms pasirinko tokį tamsų, net gedulingą įvaizdį?

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Vis dėlto neskubėkite kalti V.Beckham prie kryžiaus. Dizainerės suknelė – ne juoda, o tamsiai mėlyna. Beveik tos pačios spalvos suknele Victoria puošėsi ir per princo Williamo vestuves su Catherine, kurios vyko 2011-aisiais.

Karališkosiose vestuvėse dalyvauja gausus būrys garsenybių. Į bažnyčią jau atvyko Oprah Winfrey, Amal ir George'as Clooney, Cressida Bonas, Idris Elba ir kt.

Kensingtono rūmai jau anksčiau pranešė, kad jaunavedžiai griauna tradicijas vestuves švęsti su pasaulio lyderiais – iškilmėse nepamatysite Donaldo Trumpo šeimos lygiai taip pat, kaip neišvysite ir Baracko Obamos su žmona Michelle. Į karališkąsias vestuves nuspręsta nekviesti politinių lyderių, todėl tuoktuvėse nedalyvauja ir Didžiosios Britanijos premjerė Theresa May.

Iš viso į puotą buvo pakviesta 2 640 žmonių. Beveik pusė jų (1 200) yra eiliniai britai, uoliai dirbantys bendruomenės naudai. Karališkoji pora taip pat pakvietė 200 žmonių iš įvairių labdaros organizacijų, 100 mokinių iš dviejų Vindzoro mokyklų, 610 žmonių iš Vindzoro pilies iš Šv. Jurgio koplyčios bendruomenių, 530 kilmingųjų.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai