Victorios Beckham gimtadienis – odė „kitokiai Spice Girls mergaitei“

Victoria Beckham/Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-18 14:00
Balandžio 17-ąją Victoria Beckham, be abejo, savo 46-ąjį gimtadienį pasitiko stilingai. Juk ji – tikra stiliaus ikona, tad karantinas nesutrukdė dizainerei sukurti ypatingos šventės.

Socialiniuose tinkluose buvusi „Spice Girls“ narė pasidalijo nuotrauka, kurioje ji dėvi naujosios kolekcijos, kurtos kartu su „Reebok“, drabužius.

Kolekcija žaismingai pavadinta „Veebok“. Nors visi yra įpratę garsiąją Victorią matyti apsirengusią juodomis suknelėmis, šįsyk buvusi atlikėja nustebino savo gerbėjus atsisėdusi ant dviračio ir apsirengusi itin spalvotai – kaip ir tais laikais, kai buvo „Spice Girls“ narė.

View this post on Instagram

Family bike ride on my birthday x #Veebok

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

„Savo gimtadienio proga gavau nuostabią dovaną iš bičiulio DJ Fat Tony, kuris pasiryžo visą vakarą mano „Instagram“ paskyroje transliuoti mėgstamiausius kūrinius. Pasigarsinkite muziką ir šokite savo namuose. Taip pat visų artimųjų paprašiau man nieko nedovanoti gimtadieniui, geriau tegu visi paaukoja organizacijai „The Children Society“, – teigė dizainerė.

View this post on Instagram

Family bike ride on my birthday x #Veebok

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Karantino metu Victoria izoliavosi namuose su vyru Davidu ir vaikais Harper, Cruz bei Romeo. Jų vyriausias sūnus Brooklyn šiuo metu yra išvykęs į Los Andželą su savo mergina Nicola Peltz.

Be to, Victoria pareiškė, kad skirs 20% nuo visų savo drabužių pardavimo maisto bankams Amerikoje bei Anglijoje.

Naujausi straipsniai