Victorios Beckham eglutės dekoracija stebina unikalumu: dizainerė nesikuklino

Patriotiškos spalvos, gatvės stilius, Victoria Beckham / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-07 20:40
Victoria Beckham savo kalėdinėmis dekoracijomis jau pasirūpino. Dizainerė šventiškai nuotaikai sukurti panaudojo savo pačios atvaizdą.

Victoria Beckham kalėdų eglutės viršūnę papuošė jos pačios šlovės laikus imituojančia lėle. Neveltui „Spice Girls“ gyvavimo laikais ji buvo vadinama „puošniąja“ mergina.

Victoria vis dar labai didžiuojasi kadaise priklausiusi populiariai merginų grupei. Nepaisant to, kad ji neprisijungs prie savo kolegių Emmos Bunton, Mel B, Mel C ir Geri Horner per muzikinį sugrįžimo turą 2019 metais, tačiau V. Beckham palaiko visas muzikantes.


Victoria Beckham papuošė kalėdinę eglę
Victoria Beckham papuošė kalėdinę eglę

„Šiandien merginos paskelbė pirmąsias muzikinių pasirodymų datas. Nekoncertavome nuo 2012 metų. Neprisijungsiu prie savo mergaičių, bet buvimas grupėje „Spice Girls“ buvo ypač svarbi mano gyvenimo dalis ir joms linkiu daug meilės ir linksmybių, kai vėl lips ant scenos per 2019-ųjų turą.“ – socialiniame tinkle rašė Victoria.

Teigiama, kad grupė „Spice Girls“ sugrįžta tam, kad dar kartą pradžiugintų gerbėjus didžiausiais savo hitais. Visos grupės narės džiaugsmingai pritarė šiam susivienijimui, išskyrus Victoria Beckham, kuri atsisakė dalyvauti bet kokiuose pasirodymuose.

Skaičiuojama, kad šis sugrįžimas turėtų atnešti net 12 milijonų svarų sterlingų, o jau dabar, vos pasirodę bilietai iššluojami iškart.

Naujausi straipsniai