„Victoria's Sectret“ šou: buvo visko

Kinijoje surengto "Victoria's Secret" šou akimirkos / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-29 12:04
„Victoria's Secret“ kolekcijų pristatymas kiekvienais metais labai laukiamas. Ir tikrai ne tik dėl to, kad kažkam smalsu sužinoti apatinių drabužių ar maudymosi kostiumėlių tendencijas – tai renginys, kuriame galima rasti visko. To „visko“ buvo ir šiemet.

Antradienio vakarą per „CBS“ buvo parodytas ir pristatytas Šanchajuje praėjusią savaitę vykęs renginys. Podiumu žengė 55 modeliai, tarp jų ir garsieji „Victoria's Secret“ angelai. Visi iki vieno, išskyrus nėščią Behati Prinsloo. Madas demonstravo Candice Swanepoel, Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Lily Aldridge, Martha Hunt, Stella Maxwell, Sara Sampaio, Taylor Hill, Elsa Hosk ir daug kitų.

Be angelų, scenoje pasirodė modeliai Bella Hadid, Grace Elizabeth, Georgia Fowler ir kt.

Be ant podiumų gana įprastų suklupimų (kaip šįkart nutiko modeliui Ming Xi), daugiau tokių ekscesų nebuvo. O ir pastarasis pralinksmino internautus ir paskatino sukurti galybę memų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Renginyje pasirodymus surengė Leslie Odomas jaunesnysis, Harry Stylesas, Miguelis ir Jane Zhang.

Šou buvo padalytas į šešias dalis: nuo spalvingų žiemos įvaizdžių, indėniškų motyvų iki dievybių su sparnais. Buvo pristatytas ir kolaboracijos su „Balmain“ rezultatas.

Šiam šou surengti kasmet išleidžiama apie 12 mln. JAV dolerių. Tai yra žiūrimiausias metų renginys (įskaičiuojant TV ir interneto TV žiūrovus).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Daugiau pamatysite peržiūrėję mūsų galeriją.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai