„Victoria's Secret“ šou bus be Katy Perry: Kinija boikotavo dainininkę dėl... suknelės

Katy Perry / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkei Katy Perry uždrausta atvykti į Kiniją, kur pirmadienį bus surengtas kasmetinis „Victoria's Secret“ šou. Ji turėjo tapti pagrindine šou žvaigžde, tačiau dabar ją pakeis Harry Stylesas.

Pasak „Page Six“, hito „Swish Swish“ atlikėja užpildė prašymą vizai gauti, bet jis buvo atmestas. Iš pradžių Katy Perry buvo patikinta, kad jai tikrai bus leista atvykti į šalį, tačiau kinai persigalvojo, kai kilo šaršalas dėl dainininkės pasirodymo Taivane.

Čia ji buvo surengusi pasirodymą 2015-aisiais. Jo metu Katy Perry vilkėjo žėrinčią suknelę, dekoruotą didelėmis saulėgrąžomis. Problema ta, kad prieš Kiniją nusiteikę protestuotojai pasirinko saulėgrąžą savo ženklu 2014-aisiais.

Kinijoje - skandalas dėl Katy Perry suknelės / „Scanpix“ nuotr.

Išvykdama iš Taivano Katy Perry apsigobė šios šalies vėliava.

Tiek Taivanas, tiek Kinijos Liaudies Respublika (KLR) viena kitos nepripažįsta ir save laiko vienintelėmis nepriklausomos Kinijos atstovėmis. Nors pastaruoju metu daugėja pasisakančiųjų už formalų salos nepriklausomybės paskelbimą, KLR valdžia Pekine tokį žingsnį laikytų iššūkiu ir yra grasinusi panaudoti karinę jėgą.

Katy Perry toli gražu nėra vienintelė dainininkė, kuriai Kinijos valdžia neleido atvykti į šalį. Prieš kelerius metus su tuo susidūrė grupė „Maroon 5“, nes vienas grupės narių tviteryje pasveikino Dalai Lamą su gimtadieniu.

Gigi Hadid ant „Anna Sui“ podiumo / Vida Press nuotr.

Embargas supermodeliams

„Page Six“ praneša, kad į Kiniją neįleidžiami ir kai kurie supermodeliai, turėję pristatyti „Victoria's Secret“ drabužėlius. Viena garsiausių pasaulio manekenių Gigi Hadid taip pat liko už borto, nors „Victoria's Secret“ su ja sutartį pasirašė dar rugpjūtį.

Kinija jos neįsileidžia dėl vasarį paviešinto vaizdo įrašo instagrame: Budos formos sausainėlį valgiusi manekenė pabandė atvaizduoti religinį veikėją, primerkdama akis.

Dėl „diplomatinių problemų“ kinai neįsileidžia ir manekenės Adrianos Limos. Madų šou taip pat nepasirodys Julia Belyakova, Kate Grigorieva ir Irina Sharipova.

Skaitykite daugiau