„Victoria's Secret“ modelis Erin Heatherton atskleidė, kokios gudrybės padeda visada atrodyti nepriekaištingai

Erin Heatherton / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-26 22:55
„Victoria's Secret“ angelas Erin Heatherton žino ne vieną veiksmingą grožio triuką. Žavioji šviesiaplaukė mielai sutiko savo kasdieniais grožio ritualais pasidalinti ir su „Vogue“ skaitytojomis.

24-erių gražuolė teigė, kad dieną prieš fotosesiją ji tam specialiai ruošiasi: vakare užsitepa veido kaukę ir visada eina miegoti anksti. Fotosesijos rytą Erin keliasi labai anksti – neskubėdama papusryčiauja ir pasportuoja. Plaukais ir makiažu tą dieną pasirūpina fotosesijos stilistai, taigi manekenė namuose pati nieko nebesidaro. Tačiau pati pasidažyti Erin ne tik moka, bet ir labai mėgsta. „Pats pasiruošimo procesas man atrodo labai moteriškas. Tikrai branginu laiką, skirtą grožiui – tai tarsi terapija!“ – mano manekenė. Pats geriausias grožio patarimas, kurį Erin yra gavusi, yra elementarus, bet visada veiksmingas – gerai išsimiegoti.

Erin Heatherton teigia iš „Victoria's Secret“ šou ir fotosesijų išmokusi mažų gudrybių, kaip akimirksniu save pagražinti: kompaktinė pudra antakių srityje ir ant skruostikaulių, anot manekenės, daro neįtikėtinus stebuklus.

Buvusi aktoriaus Leonardo DiCaprio mergina papasakojo ir apie vieną nesklandumą, nutikusį per praėjusiais metais vykusį „Victoria's Secret“ šou. „Aš turėjau pirmoji išeiti ant podiumo, o ant galvos turėjau būti užsidėjusi skrybėlaitę, kuri buvo pritvirtinta segtukais. Prieš pat išeinant ji nukrito ir nebebuvo laiko nieko pataisyti. Iš mano plaukų styrojo kokie 50 segtukų, taigi turėjau kuo sklandžiau praeiti podiumu neparodydama, jog kažkas yra ne taip“, – pasakojo Erin.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai