„Victoria's Secret“ modeliai nealina savęs dietomis ir kasdien sau leidžia mėgautis makaronais

„Victoria's Secret“ modeliai Josephine Skriver ir Jasmine Tookes / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-02 08:00
Turbūt ne vienas apie garsiuosius „Victoria's Secret“ modelius-angelus galvoja, kad šios merginos tenkinasi vien salotų lapais ir visus metus laikosi pačių griežčiausių dietų. Tačiau tiesa, pasirodo, yra visai kitokia.

Josephine Skriver ir Jasmine Tookes, „Victoria's Secret“ modeliai, dar žinomos kaip sporto influencerės, turinčios „Instgaram‘e“ savo paskyrą, pavadintą „Joja“, pasakoja, kad savo dienų negalėtų įsivaizduoti be angliavandenių.

„Nuolat sulaukiame klausimų apie angliavandenius. Taip, mes juos valgome, – sako Jospehine Skriver „Instagram“ paskyroje paskelbtame vaizdo įraše. – Aš, manau, kad tai itin svarbu norint turėti energijos ir, kad tinkamai veiktų mūsų organizmas. Bet Jasmine, jeigu tau reikėtų pasirinkti, ką iš šių angliavandenių tu valgysi visą savo likusį gyvenimą, ką pasirinktum? Makaronus, duoną ar ryžius?“

Jasmine Tookes ilgai nesvarsčius atsakė: „Rinkčiausi ryžius. Aš išties esu nuo jų priklausoma“.

Abu „Victoria's Secret“ modeliai sutarė, kad iš visų angliavandenių visgi rinktųsi ryžius. „Jie puikiai tinka tiek meksikietiškai, tiek korėjietiškai bei kinų virtuvei – tad kaip įmanoma atsisakyti ryžių? – gerbėjų klausė Josephine. – Aš galėčiau gyventi be savo mylimų burito ir duonos, bet be ryžių – tikrai ne. Tad ryžius valgau bent kartą per dieną“.

„O aš ryžius valgau gal tris kartus per dieną. Tiesa, visuomet galvojau esanti makaronų fanė, tačiau tik visai neseniai supratau, kad tiek daug, kaip ryžių, jų nesuvalgau,“ – tikina Jasmine.

Tiek Jasmine, tiek Josephine sutarė, kad be ryžių jos tiesiog negalėtų ištverti. Tad mitas, kad „Victoria Secret“ modeliai kaskart alina save sunkiai pakeliamomis dietomis yra laužtas iš piršto.

Naujoji „Victoria Secret“ kolekcija bus pristatyta po poros mėnesių, tačiau merginos, žygiuosiančios podiumu, net neketina atsisakyti angliavandenių. Jos tikina, kad privalo suvalgyti nemažą maisto kiekį, nes dienos metu turi atlaikyti ne vieną varginančią treniruotę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama