„Victoria‘s Secret“ angelo Mirandos Kerr šeima pagausėjo: gimė trečioji atžala

Miranda Kerr su mylimuoju / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-13 14:17
Australų modelis Miranda Kerr su vyru, „Snapchat“ programos įkūrėju Evanu Spiegeliu ir vėl gyvena džiugiomis akimirkomis. Jų šeimą papildė dar vienas narys – trečioji atžala.

Porai gimė dar vienas sūnus, praneša „Harper's Bazaar“. Teigiama, kad sūnus gimė spalio pirmosiomis dienomis. Apie tai, kad laukiasi trečiojo vaikelio pora pranešė kovo mėnesį. Takart naujienų portalas „People“ teigė, kad Mirandu su Evanu nutarė ilgai nelaukti ir praėjus vos 10 mėnesių nuo antrojo sūnaus gimimo, pradėjo lauktis trečiojo. 

Praėjusių metų gegužę šeimai Los Andželo ligoninėje „Cedars-Sinai Medical Center“ sulaukė antrosios atžalos. Berniukui buvo suteiktas Harto vardas. Tai pagarbos ženklas vyro senelio garbei.

View this post on Instagram

Mood ?

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Miranda Kerr turi aštuonerių metų sūnų Flynną, kuriuo rūpinasi ir jo tėvas aktorius Orlando Bloomas.

„Nėra žoddžių, kuriais būtų nusakyti mūsų laimę, – tuomet People sakė Evanas Spiegelis. – Miranda jaučiasi gerai, o Flynnas sužavėtas tuo, kad dabar jis – vyresnysis brolis. Dėkoju už gerus žodžius ir linkėjimus šiuo ypatimngu metu.“

View this post on Instagram

✨ My L❤️VE ✨

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Pora pradėjo draugauti 2015 m., po metų susižadėjo. Evanas Spiegelis buvo iniciatorius gyventi be seksualinių santykių iki vestuvių, vyras yra tradicinių pažiūrų. Tai ne vienintelis vyro noras, kalbama, kad Miranda Kerr turėjo pasirašyti griežtą vedybinę sutartį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai