N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

„Victoria's Secret“ angelas Stella Maxwell nuotraukoje nusimetė visus drabužius

Stella Maxwell / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Victoria's Secret“ angelas Stella Maxwell (25 m.) savo „Instagram“ sekėjus palepino karšta nuotrauka, kurioje gražuolė užfiksuota nuogut nuogutėlė.

Britų diplomato dukra visiškai nuoga įsiamžino netvarkingame kambaryje, grakščiai pasistiebusi ir atsirėmusi į sofą.

Nors šioje nuotraukoje Stella Maxwell nevilki jokių drabužių, ją manekenė papildė garsios mados žurnalistės Dianos Vreeland (1903–1989) citata apie stilių: „Privalai turėti stilių. Jis padės tau nusileist laiptais. Jis padės tau atsikelti rytais. Be jo tu esi niekas. Ir aš nekalbu apie kalnus drabužių.“​

Tiesa, nors ši erotiška Stellos Maxwell nuotrauka akimirksniu sulaukė tūkstančių paspaudimų „patinka“, bet kai kuriems ji pasirodė esanti nepagarbi, mat nuoga manekenė pozuoja priešais ant sienos pakabintą JAV vėliavą.

Žmonės.lt primena, kad praėjusią vasarą savo biseksualumo neslepianti Stella Maxwell buvo užmezgusi trumpą romaną su skandalingąja dainininke Miley Cyrus.

Stella Maxwell / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau