„Victoria's Secret“ angelas pasipiktino: erotinės nuotraukos normalu, o žindyti viešumoje – nepadoru?

Candice Swanepoel žindo sūnų Anacaną / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Victoria's Secret“ angelas Candice Swanepoel (28 m.) mažiau nei prieš tris mėnesius pagimdė sūnų ir jau susidūrė su dažna mamų problema – yra gėdinama dėl to, kad savo kūdikį krūtimi maitina viešumoje. Pasipiktinusi manekenė apie šią opią problemą prabilo viešai.

„Daugybė moterų šiandien yra gėdinamos už maitinimą krūtimi viešumoje, arba net išspiriamos lauk iš viešų vietų dėl to, kad maitina savo vaikus. Mane yra privertę jaustis, kad turėčiau prisidengti ar kažkodėl gėdytis maitinti savo kūdikį viešose vietose, bet, keista, nejaučiau jokio pasipiktinimo dėl fotosesijų, kuriose pozavau nuogomis krūtimis dėl meno...“ – socialiniame tinkle „Instagram“ piktinosi viena seksualiausių pasaulio moterų vadinama manekenė.

Candice Swanepoel su sūnumi Anacanu

„Pasaulis tapo nebe toks jautrus seksualizuotoms krūtims ir smurtui televizijoje... kodėl turėtų būti kitaip kai kalbama apie maitinimą krūtimi? Maitinimas krūtimi nėra seksualinis, tai – natūralus dalykas. Tie, kas mano, kad negerai maitinti savo vaiką viešumoje, turi būti edukuoti apie maitinimo krūtimi privalumus moteriai, vaikui ir visai visuomenei“, – savo mintį užbaigė Candice Swanepoel.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Victoria's Secret“ angelas Candice Swanepoel Kosta Rikos paplūdimyje – nuogut nuogutėlė

Candice Swanepoel su sūnumi Anacanu

15min primena, kad Candice Swanepoel pirmagimio sūnaus Anacano susilaukė spalio 5-ąją. Berniuko tėvas – manekenės sužadėtinis, brazilas Hermannas Nicoli, su kuriuo ji kartu yra daugiau kaip 10 metų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Garsios mamos – apie žindymą viešumoje: kas už, kas prieš ir kodėl?

Candice Swanepoel su sūnumi Anacanu

Skaitykite daugiau