„Victoria's Secret“ angelas Doutzen Kroes laukiasi antrojo vaiko

Doutzen Kroes / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-06 14:04
Ketvirtadienį „Victoria's Secret“ angelas Doutzen Kroes pranešė, kad jos ir didžėjaus Sunnery Jameso šeimą šiemet papildys dar vienas narys.

Džiugią žinią apie antrąjį nėštumą iš Olandijos kilusi manekenė pranešė savo „Instagram“ paskyroje paviešinusi nuotrauką, kurioje ji yra nuoga ir apglėbusi savo jau pradėjusį ryškėti pilvuką.

„Tai ne prisiminimų ketvirtadienis, tai vyksta dabar! Esu tokia laiminga galėdama su jumis pasidalinti žinia, kad mes laukiamės“, – po nuotrauka parašė Doutzen Kroes.

„Be galo laimingas pranešu, kad laukiame dar vienos meilės mūsų gyvenime! Mano gražioji žmonelė yra nėščia“, – pridūrė manekenės vyras Sunnery Jamesas.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Manekenė kol kas neatskleidė, kokios lyties kūdikio laukiasi ir kada turi gimdyti. Bet sprendžiant iš pilvuko dydžio, ji dar veikiausiai spės atgauti formas po gimdymo ir nepraleis kasmetinio „Victoria's Secret“ šou, kuris paprastai vyksta lapkričio mėnesį. Štai 2012-aisiais jos kolegė Adriana Lima podiumu žengė praėjus vos dviem mėnesiams po dukrelės Siennos gimimo – ant nepriekaištingo jos kūno nebuvo matyti nė vieno nereikalingo kilogramo.

29-erių Doutzen Kroes su tautiečiu didžėjumi Sunnery Jamesu susitikinėti pradėjo prieš penkerius metus, jiedu augina trejų metų sūnų Phylloną. Pora susituokė 2010-ųjų pabaigoje, kuomet Doutzen jau laukėsi kūdikio.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama