„Victoria's Secret“ angelas Alessandra Ambrosio brazilų seriale įsiamžino nuoga

Alessandra Ambrosio / „Youtube“ stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-20 09:56
„Victoria's Secret“ angelui Alessandrai Ambrosio įprasta žingsniuoti podiumu apsinuoginus. Tačiau apatinio trikotažo ir maudymosi kostiumėlių modelis šįkart prieš kameras pozavo visiškai nuoga.
„Youtube“ stop kadras
„Youtube“ stop kadras

34-erių A.Ambrosio drauge su aktoriumi Rodrigo Lombardi nusifilmavo brazilų seriale „Verdades Secretas“ („Paslaptis ir melas“), kuriame jiedu suvaidino jausmingą meilės sceną, rašo dailymail.co.uk.

Siužetas pasakoja, kaip A.Ambrosio bare užkalbina patrauklius vyras, jie ima flirtuoti, galiausiai apimti aistros kartu patraukia į netoliese esantį viešbutį. Karštos glamonės, bučiniai įaudrina aktorius, kol jie tampa visiškai nuogi. Vėliau rodoma intymi scena, kaip jie guli ant žemės ir kalbasi.

„Youtube“ stop kadras
„Youtube“ stop kadras

„Labai džiaugiuosi galėdama būti šio projekto dalimi“, – po serialo premjeros savo socialinio tinklo paskyroje rašė A.Ambrosio.

Jau spėliojama, gal baigusi modelio karjerą ji pasuks į aktorystę? Ji jau anksčiau yra pasirodžiusi filme apie Džeimsą Bondą „Kazino „Royale“ bei serialuose „Liežuvautoja“ ir „Entourage“.

Alessandros dar laukia ir daugiau filmavimų, ji planuota įsiamžinti ir „Vėžliukuose nindzėse“, kur atliks Willo Arnetto merginos vaidmenį. Ją žiūrovais netrukus galės išvysti ir naujoje komedijoje „Daddy's Home“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai