„Victoria‘s Secret“ angelas Adriana Lima keičia požiūrį: „Be jokios priežasties nebenusirenginėsiu“

Adriana Lima / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-19 12:17
Gražuolių pasaulyje dažnai pasitaiko perversmų. Paskutinysis – populiaraus modelio Adrianos Limos (36) pareiškimas, kad ji nebenusimes drabužių be jokios priežasties. „Gana”, - griežtai taria A. Lima ir kalba apie tai, kas ją privertė pirmą kartą rimtai susimąstyti apie dabartinę profesiją.

Ar A. Lima pasitrauks iš „Victoria’s Secret” modelių gretų? Galbūt, jos nebepamatysime stulbinančiai nusimetančios chalatą ir demonstruojančios prabangius apatinius drabužius?

Šeštadienį brazilų modelis viešai pareiškė, kad nuo šiol ji bus išrankesnė atsakinėdama į darbo pasiūlymus.

„Neseniai sulaukiau skambučio. Buvau paprašyta nusifilmuoti seksualiame vaizdo klipe, kuris vėliau bus paviešintas socialinėje erdvėje. Suprantu, kad jau esu dariusi panašius dalykus, tačiau šį kartą viduje kažkas pasikeitė. Viena draugė prieš tai dalijosi išgyvenimais. Ji sakė, kad jaučiasi nepatenkinta savo kūnu ir aš pagalvojau, kad kiekvieną dieną keliuosi galvodama, kaip pati atrodau. Taigi, beveik visos atsikeliame ir galvojame, kaip įsisprausti į tuos stereotipus, kuriuos socialinė media mums perša. Tą akimirką supratau – daugiau be jokio priežasties nenusimesiu drabužių. Turi būti tikslas, mintis, o ne tik paprasčiausias seksualaus kūno demonstravimas“, – kalbėjo vienas perspektyviausių šių dienų modelių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Taip pat Adriana Lima viešai kreipėsi į visas moteris. Ji ragino jas nesibodėti savo kūno ir tarė: „Aš su jumis". Toks modelio poelgis sukėlė daug diskusijų internetinėje erdvėje. Ar tai reiškia, kad ateityje jos nebeišvysime žengiančios „Victoria's Secret" podiumu?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai