Victoria ir Davidas Beckhamai atšventė septintąjį jaunėlės gimtadienį: dalyvavo arbatos vakarėlyje pas karališkąją šeimą

Mažosios Harper gimtadienio šventė / Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-11 08:00
Liepos 10-ąją Victoria ir Davidas Beckhamai atšventė septintąjį savo mažosios dukros Harper gimtadienį. Keturis vaikus auginanti šeima vienintelei dukrai surengė staigmeną ir nustebino vardiniais balionais bei didžiuliu vienaragio formos tortu. Mažoji Harper sulaukė tūkstančių sveikinimų, tarp kurių – kvietimas iš karališkosios šeimos į arbatos vakarėlį Buckinghamo rūmuose.

Harper gimtadienio proga priiminėjo ne tik plūstančius virtualius sveikinimus, bet ir su visa šeima buvo pakviesta į svečius pas karališkąją šeimą – Buckinghamo rūmuose šia proga surengtas britų mėgiamas arbatos vakarėlis.

„Negaliu patikėti, kad šiandien mūsų mažylei jau septyneri. Laikas bėga taip greita. Myliu tave, Davidai“, – sveikindama mažiausią dukrą rašė Victoria, pozuodama kartu su ja ir sūnumi Romeo.

„Ką dar galiu pasakyti apie savo mažąją princesę bet to, jog ji yra tiesiog tobula? Sveikinimai mano didelei mergaitei. Ji tokia mylima savo brolių, mamos ir tėčio... Ši ypatinga mergaitė mane priverčia šypsotis kiekvieną dieną“, – savo „Instagram“ paskyroje rašė futbolininkas Davidas Beckhamas.

Victoria ir Davidas augina keturis vaikus – sūnus Brooklyną (19), Romeo (15), Cruzą (13) ir dukrą Harper (7).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai