Victoria Beckham pasidalijo mintimis apie motinystę: „Kai turi keturis vaikus, privalai priimti savo kūno pokyčius“

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-18 14:45
Dizainerei Victoriai Beckham (45) veiklos netrūksta. Keturis vaikus – Brooklyną (20), Romeo (17), Cruzą (14) ir Harper (8) – auginanti moteris ne kartą yra pasakojusi, kad nėra lengva suderinti motinystę su karjera.

Kalbėdamasi su „Glamour UK“ žurnalu, dizainerė paatviravo, ką gi jai reiškia motinystė ir kokią įtaką tai padarė jos kūnui.

„Kuo tampu vyresnė, tuo daugiau suprantu apie tai, kas man tinka, o kas ne. Suprantu, kaip sportuoti ir subalansuotai maitintis, kad tiktų būtent man. Žinote, kai turi keturis vaikus, privalai susitaikyti su savo kūno pokyčiais“, – kalbėjo Victoria Beckham. 

Victoria Beckham Londone pristatė 2019 m. pavasario ir vasaros kolekciją / „Scanpix“ nuotr.
Victoria Beckham Londone pristatė 2019 m. pavasario ir vasaros kolekciją / „Scanpix“ nuotr.

Vaikai, pasak moters, yra geriausias judviejų su vyru atspindys. Jie perima kiekvieną tavo įprotį.

„Augindama vaikus supratau, kad visuomet turi numatyti kelis žingsnius į priekį. Jie juk viską stebi! Niekuomet neleisčiau sau, sėdint prie vieno stalo kartu su vaikais, praleisti patiekalo tik dėl to, kad šiuo metu laikausi dietos. Jie turi matyti sveiką pavyzdį ir suvokti, kad turi džiaugtis savimi tokiais, kokie ir yra“, – kalbėjo ji.

Po keturių gimdymų, V. Beckham tikina savo kūną pažįstanti visu 100 proc.: „Daug tikiuosi iš savo kūno. Daug dirbu, esu mama, nuolat visur bėgu... Tai reikalauja mano kūno išteklių, todėl privalau jį saugoti ir tinkamai prižiūrėti.“

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.
Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Paklausta, ką ji galėtų patarti jaunesnei sau, moteris nedvejodama atsakė – „valgykite sveikus riebalus“.

„Dabar mes tiek daug žinome, ką valgyti, o ko geriau atsisakyti. Būdama jauna nė nesuvokiau elementariausių dalykų: daugiau miegoti, gerti daugiau vandens, valgyti sveiką maistą. Žinote, ką aš patarčiau tai merginai? Nebijokite valgyti sveikųjų riebalų, nes man tai buvo kone pati didžiausia gyvenimo baimė. Juos valgydami, netampate storesniais, – tikino V. Beckham. – Tai labai naudinga jūsų plaukams, odai bei nagai. Be to, ypač svarbu juos vartoti, kai sportuojate. Pavyzdžiui, aš sporto salėje praleidžiu po dvi valandas kiekvieną dieną. Negalėčiau turėti gražaus ir tvirto kūno, nevartodama riebalų“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai