Victoria Beckham pagaliau aplankė geriausios draugės Evos Longorios sūnų: „Aš įsimylėjau!”

Eva Longoria ir Victoria Beckham / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-28 13:53
Dizainerė, stiliaus ikona Victoria Beckham ir aktorė Eva Longoria geriausios draugės jau ne vienerius metus. Pagaliau Victoria suskubo aplankyti ir pasisveikinti su mažuoju Santiago Enrique, bičiulės pirmagimiu.

Moteris džiaugsminga ir itin miela susitikimo akimirka pasidalijo su savo sekėjas „Instagram“ tinkle. Victoria neslėpė užplūdusių emocijų.

„Pagaliau susitikome, Santi!!! Aš įsimylėjau! Daug daug bučinių Eva ir Pepe. Labai jus myliu ir negaliu būti labiau laiminga už jus!” – komentaru prie nuotraukos pasidalijo Victoria Beckham.

Po pirmagimio sūnaus, Santiago Enrique, gimimo „Nusivylusių namų šeimininkių“ serialo žvaigždė papasakojo apie jos kasdienybę iš esmės apvertusį gyvenimo įvykį.

„Tai neįtikėtina! – „Hello!“ žurnalui pasakoja 43-ejų metų Eva Longoria – Juokinga, nes visi tau sako: „bus išties nuostabu, pamatysi“. Ir, kai pagaliau tai nutinka, tu pagaliau supranti, apie ką jie visi kalbėjo. Bet tu negali to suprasti, kol to nepatiri.“

View this post on Instagram

Smooches for Santi ??? #BabyBaston

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Apibūdindama jausmą, kuomet pirmąjį kartą paėmė savo nuostabų kūdikį ant rankų, Eva neslepė emocijų: „Na, tai stebuklinga. Tu esi ligoninėje, esi pavargusi. Patalpoje tiek daug žmonių, aplink gydytojai ir slaugytojai, ir staiga visas triukšmas kažkur nutolsta. Lieki tik jis ir tu. Jis gimė! Ir atrodo, jog aš jį jau pažįstu visą savo gyvenimą. “

„Aš mėgaujuosi mūsų rutina ir dienomis, leidžiamomis kartu. Žmonės sakė man: „pasiruošk nuovargiui“, bet ne. Aš pasiilgstu jo net tuomet, kai jis miega. Ir vis galvoju, ei, paskubėk, pabusk jau. Tuomet galėsiu tave maitinti, su tavimi žaisti, tave bučiuoti ir apkabinti. Tad, kai tik pagalvoju apie grįžimą į darbus... Man darosi neramu.“

Eva Longoria ir Jose Bastono pirmagimio susilaukė šių metų birželio 19 d. Garsaus serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė gimdė Los Andželo Cedars-Sinai medicinos centre. Vaiko tėtis – vienas turtingiausių Meksikos asmenų. Jose Bastonas eina prezidento pareigas kompanijoje, kuri valdo didžiausią televizijos grupę Lotynų Amerikoje „Grupo Televisa“. Vyras jau buvo vedęs, turi tris vaikus. Eva ir Jose susipažino 2013 metais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai