Victoria Beckham išpildė savo svajonę: Paryžiuje ją palaikė visa šeima

Victoria Beckham su šeima ir jos 2023 m. pavasario/vasaros kolekcija „Ready to wear“ / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugsėjo paskutinę dieną dizainerė Victoria Beckham išpildė savo svajonę – ji surengė savo pirmąjį madų šou Paryžiaus mados savaitėje. Buvusi popgrupės „Spice girl“ narė pristatė jausmingumu dvelkiančią 2023 m. pavasario/vasaros kolekciją „Ready to wear“.

Victoria Beckham penktadienį Paryžiuje surengė savo kolekcijos pristatymą. Šlovės akimirką ją palaikyti atvyko vyras Davidas Beckhamas ir keturi jų vaikai.

Pakviesta į šių metų avangardo milžinų Prancūzijos šventę, Victoria Beckham neslėpė džiaugsmo.

„Negaliu patikėti, kad tai pagaliau įvyko. Labai didžiuojuosi tuo, kur esu dabar. Ruošdamasi šiam pristatymui džiaugiausi kiekvienu žingsniu. Kai pagalvoji apie viską, ką mums teko išgyventi, rengti šou Paryžiuje kaip nepriklausomam prekės ženklui – tikrai didelis įvykis“, – užsienio žiniasklaidai po kolekcijos pristatymo sakė ji.

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Akivaizdu, kad Paryžiuje ji pademonstravo visas žinias, sukauptas per daugiau nei 10 metų, rašo „People“.

„Man labai svarbu surengti kolekciją Paryžiuje. Tai buvo mano svajonė, todėl ir kolekcija tai ir atspindėjo“, – sakė V.Beckham.

Victoria Beckham su dukra Paryžiaus mados savaitėje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po sėkmingo debiuto V.Beckham savo instagrame pasidalijo visos šeimos nuotrauka, kurioje kartu su ja pozuoja jos vyras Davidas Beckhamas ir keturi jų vaikai – 11-metė dukra Harper, 17-metis sūnus Cruzas, 20-ties Romeo, 23-ejų Brooklynas su žmona Nicola Peltz Beckham.

„Aš jus visus taip myliu“, – po nuotrauka rašė dizainerė.

Penktadienio vakarą Paryžiuje 2023 m. pavasario-vasaros kolekciją pristačiusi Victoria Beckham ją apibūdino moteriškumo puoselėjimu, vertybių įtvirtinimu ir mylimo amato švente.

Individualiai pasiūti paltai ir švarkai, suknelės su šleifais, unikalios formos palaidinės su prie jų priderintais sijonais, laisvai krentančios kelnės, tobulai ant kūno glundančios suknelės bei kutai – būtent šiuos elementus V.Beckham pademonstravo savo naujausioje kolekcijoje.

Victorios Beckham kolekcija „Ready to wear“:

Victorios Beckham 2023 m. pavasario/vasaros kolekcija „Ready to wear“. (47 nuotr.)
+41
Skaitykite daugiau