Victoria Beckham apie „Spice Girls“: „Aš nesiruošiu į turą“

Victoria Beckham / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-11 16:31
„Aš nesiruošiu į turą. Merginos nesiruošia į turą“, – Vogue.co.uk sekmadienį sakė dizainerė, buvusios grupės „Spice Girls“ narė Victoria Beckham.

Ji ką tik pristatė šio rudens ir ateinančios žiemos kolekciją Niujorke, tačiau gerbėjus ir žiniasklaidą domino ne tik tai. Mat praėjusią savaitę instagrame ji paviešino keletą nuotraukų su „Spice Girls“ narėmis – visos viešėjo pas Geri. Ir tai sukėlė spėlionių, kad galbūt jos ruošiasi koncertiniam turui ar kuria naujų dainų.

Love my girls!!! So many kisses!!! X Exciting x #friendshipneverends #girlpower

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

„Buvo taip puiku pamatyti merginas. Mes smagiai papietavome. Tai buvo tikrai, tikrai, tikrai miela. Aš vis dar su jomis individualiai bendrauju, bet mums visoms susibėgti buvo tikrai miela. Yra kažkas tikrai stipraus žinutėje, už kurią „Spice Girls“ stovėjo. Kas yra toje ateityje? Kaip ji atrodys? Mes tik apgalvojame idėjas. Brainstorminame“, – paaiškino Victoria ir priminė, kad vis tik pastaruosius dešimt metų ji užsiėmusi mados kūryba ir verslu.

Dizainerė taip pat pridūrė, kad dabar, kai tiek daug negerų dalykų vyksta pasaulyje, yra, dėl ko moterims pakovoti. Jos manymu, šis prekės ženklas galėtų daug padaryti, pasiųsti teigiamą žinutę jauniems žmonėms. „Kaip tai atrodytų ateityje? Tikrai ne aš, vilkinti katės kostiumą“, – Vogue.co.uk mirktelėjo Victoria. Ji neslepia, kad kadaise jos propaguotas seksualus įvaizdis moteriai seniai nebepatinka. Ir net tuomet ji priešinosi vadybininkų brukamam „Posh Spice“ įvaizdžiui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai