„Viaplay“ internetinę televiziją jau galima įsigyti ir Lietuvoje: mėgaukitės pramogomis su subtitrais

Andersas Jensenas, „NENT“ grupės prezidentas ir generalinis direktorius
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

„Nordic Entertainment Group“ (NENT grupė), Šiaurės regione pirmaujanti srautinių transliacijų bendrovė, pradėjo teikti „Viaplay“ transliacijų paslaugas Lietuvoje. „Viaplay“ žiūrovai Lietuvoje galės mėgautis išskirtinėmis aukščiausios kokybės tiesioginėmis sporto varžybomis, geriausiais tarptautiniais filmais ir apdovanojimus pelniusiais serialais tik už 9,99 euro per mėnesį.

Nuo šiol turinio transliavimo platformos „Viaplay“ prenumeratą galima įsigyti ir Lietuvoje, o žiūrovai galės mėgautis „Viaplay“ pramogomis su vietiniais subtitrais. Prenumeratos kaina sieks 9,99 euro per mėnesį, o pirmosios dvi savaitės bus visiškai nemokamos. Užsiregistruokite https://viaplay.lt.

„Viaplay“ yra itin populiari Šiaurės Europos šalyse, o plėtra į Lietuvą yra natūralus tolesnis žingsnis. „Viaplay“ jau turi daugiau nei 3 milijonus klientų visame Šiaurės regione, ir mes labai džiaugiamės, kad dabar galime pristatyti savo unikalias pramogas Lietuvos auditorijai, kur mūsų žiūrovai galės mėgautis aukščiausios kokybės tiesioginėmis sporto varžybomis, geriausiais tarptautiniais filmais, apdovanojimus pelniusiais serialais, aukštos kokybės „Viaplay Originals“ ir vaikams skirtu turiniu“, – teigia Andersas Jensenas, „NENT“ grupės prezidentas ir generalinis direktorius.

„Viaplay“ siūlo aukštos kokybės pramogas su subtitrais visai šeimai. Unikalų aukščiausios kokybės turinį galima žiūrėti bet kur, bet kada ir beveik bet kuriame įrenginyje. „Viaplay“ suteikia galimybę keliems vartotojams vienu metu stebėti srautinę televiziją ir leidžia bet kada atšaukti prenumeratą.

„Mes nuolat investuojame į „Viaplay“ technologijas ir naujų produktų kūrimą, kad kiekvieną kartą galėtume suteikti savo klientams geriausią patirtį“, – sako Andersas Jensenas.

Andersas Jensenas, „NENT“ grupės prezidentas ir generalinis direktorius

„Viaplay“ šiame regione jau turi išskirtines teises rodyti „Formulės-1“, UEFA Čempionų lygos, UEFA Europos lygos ir UEFA konferencijų lygos, „Bundeslygos“, Anglijos futbolo taurės, NHL ledo ritulio tiesiogines transliacijas bei dar daugiau. O „Viaplay“ aukščiausios kokybės turinio pasiūla, įskaitant sportą, bėgant laikui tik augs.

 „Siekiame tapti Europos srautinės transliacijos čempionais. Šis naujas mūsų istorijos skyrius prasideda jau dabar, kai „Viaplay“ pradeda veikti Lietuvoje“, – sako Andersas Jensenas, „NENT“ grupės prezidentas ir generalinis direktorius.

Dabar „Viaplay“ paslaugas Lietuvoje galite įsigyti už 9,99 euro per mėnesį. Užsiregistruokite: https://viaplay.lt.

„Viaplay“
Skaitykite daugiau